Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a súlya a 2 és fél...

Mekkora a súlya a 2 és fél hónapos babátoknak? és hány centi? Ha betölti a 3. hónapot vihetem kengurúban ültetve?

Figyelt kérdés
Miénk fiú 62 cm, és 6050g.
2011. aug. 1. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi fiúnk 63cm 6300g.
2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém kislány 5500 gr és 59cm
2011. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiú, 64 cm, 6200 gr.


Ne vidd kenguruban! :( Nem tesz jót a csípőjének, se a gerincének, mert csípőből lóg a lába!

Viszont a hordozást ajánlom, csak más hordozóeszközzel. Pl. hordozókendő, mei tai, csatos hordozó. Ezekben a baba megfelelő helyzetben, terpesztartásban van, és ez jót tesz a csípőfejlődésnek, megelőzhetők, sőt korrigálhatók is egyes csípőproblémák.

[link]

[link]

2011. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis súllyal született a hölgyemény 2,5 hónaposan volt 3750 gramm.

Most három hónapos múlt, mi szoktunk kenguruzni, muszáj, mert a babakocsiban maximum 20 percet bír ki, rühelli pár hete.

2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok, én is hallottam hogy a kenguru nem jó, mi is most akarunk mei tai-t venni helyette.
2011. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!