Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valamilyen nyugtat...

Ajánlanátok valamilyen nyugtatót/nyugtató hatású készítményt, amit szoptatás alatt is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerekkel vagyok itthon. A nagyobbik (2,5 éves) a dackorszak kellős közepén és az elevenségének a tetőfokán van. A Kicsi (4 hónapos) viszonylag nyugodt baba, de érzem, hogy egyre kevesebb a tejem, többször ébred éjszaka, mint újszülött korában. A férjemre sem a házimunkában, sem a gyereknevelésben nem tudok számítani. A családom az ország másik végén él.

Úgy érzem, az idegeim pattanásig feszültek.Vagy kiabálok, vagy sírhatnékom van.


Kérem, olyan "szert" ajánljatok, ami Nektek is bevált. Természetesen nem gyógyszerre gondoltam, hanem valamilyen természetes alapanyagúra. Sedatif PC, Magne B6 nem használt.

Elnézést, hogy Rátok zúdítottam a gondjaimat, de jó legalább névtelenül megosztani valakivel!


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 1. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a citromfű tea + B vitaminból egy komplex készítmény + nagy mennyiségben halolaj kapszula
2011. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sedativ PC
2011. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a problémával küzdök. félek h elapad a tejem....22 hónapos és egy 3 hetes babával vagyok itthon
2011. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Magnerot szokott segíteni. Emellett halolaj kapszulát szedek rendszeresen.
2011. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hova(homeopátiás)
2011. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!