Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen multivi...

Szoptatás alatt milyen multivitamin készítményt szedjek/szedhetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, de ha maradt esetleg kismamavitaminod, az a legjobb.
2011. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is a maradék terhesvitaminomat szedtem be.
2011. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia...Én az elevitet szedtem az elején,de vigyázz attól elég éhes leszel:-)később a gravidát...Most 18 hónapos a lányom,és Juvita Multivitamint szedek felnőtteknek,sok vitamin van benne,és nagyon olcsó.
2011. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem mindegyik szedhető szoptatás alatt. Az Elevit, Gravida szedhető, valamint a Béres Actival Max, de csak a Max!

[link]

Itt leírják az oldal alján, hogy várandósok és szoptatós kismamák is szedhetik.

Ha pedig nem akarsz multivitamint szedni, elég a Calcivid, ugyancsak Béres termék, mert ebben Ca és D vitamin van, amit az anyatej képzés nagyon elvesz tőled. Nekem ezt ajánlotta az orvosom, szedtem is sokáig, és tényleg megszűntek az izületi fájdalmaim, derékfájásom.Remélem segítettem, jó babázást kívánok!

2011. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én az Elevitet szedem továbbra is bár már 16 hónapos a kisfiam. Azt is megmondom, hogy miért: a legtöbb vitamin, multivitamin bevonata borzasztó sok és nem túl egészséges színezéket tartalmaz, emellett némelyik aspartamot és tartósítószereket amik egész biztosan nem használnak az egészségünknek. Az Elevitben ezek száma nagyon minimális.

Az élelmiszereink is tele vannak mindenféle adalékanyaggal. Tudom(sajnos), hogy mindet nem tudjuk elkerülni, de ha van választási lehetőségem én azért megnézem, hogy mit veszek magamnak, pláne a gyermekeimnek.

Interneten minden, gyógyszertárban kapható vitamin összetételét meg tudod nézni vásárlás előtt, így ki tudod választani a legmegfelelőbbet.

Sok sikert.

2011. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
ne szedj gyógyszereket, mert nem csak neked, de a babádnak is árt. inkább egyél sok zöldséget!
2011. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hipp natal gyümölcstea szoptatós anyukáknak jó lehet?
2011. jún. 25. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, jó, csak nem túl kifizetődő.
2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

Semmilyen mesterséges szart ne egyél. Egyél sok csírát, gyümölcsöt, friss zöldséget. Esetleg hidegen feldolgotott zöldség-gyümölcs koncentrátumokat. pl: árpacsíra örlemény: [link]

A Flavon termékek is jók: [link]

Van egy most iddult magyar zöldség és gyümölcskoncentrátum, ez is jó: www.pannonicum.com Én ezekre esküszöm. Mindegyik jó eredményt hozott.

2011. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A pannonicum összetevői: [link]
2011. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!