Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beszaladhatok a rendelőbe...

Beszaladhatok a rendelőbe csak tápszert felíratni?

Figyelt kérdés
Majd csak jövő héten kell mennünk ellenőrzésre, de már fogyóban a tápszerünk és bemennék íratni. Lehet?
2009. ápr. 8. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ha kell, akkor kell. Ezen a doki sem problémázik. Ha meg igen, tojd le magasról, nem az ő gyerekéről van szó, hanem a tiedről, és neked ő a legfontosabb. KoBa 9 hós kisfiú anyukája
2009. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én telefonon szoktam lebeszélni, és amire odaérek a rendelőbe már meg is írják a receptet.
2009. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már beszaladtam párszor, először felhívtam a dokinőt h mehetek e azt mondta h természetesen, ha valaki kijön mondjam be h tápszer recept kell és nem kell ezért végig állni a sort. Felírják és az aszisztens kihozza a receptet.
2009. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!
2009. ápr. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!