Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek egy 1 év fölötti...

Vinnétek egy 1 év fölötti babát gyerekorvosi rendelőbe, most, hogy olyan sok a beteg a gyerekek között?

Figyelt kérdés
Egy kicsit beteg, de nem olyan vészes. Tanácstalan vagyok, hogy el merjem-e vinni a rendelőbe.
2009. szept. 23. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem vinném.Inkább teát,mézet vagy valamilyen házi praktikát alkalmaznák,ha csak nem nagyon lázas.
2009. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kisfiam is náthás volt és nem mentünk az orvoshoz, fel hívtam a védőnőmet elmondta mit adjak neki. Csak akkor kell menni ha már láza is van. Inkább itthon kezelem mint a sok beteg közé vigyem. Ott még több mindent össze szedhet.
2009. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is inkább itthon próbálkozok, amíg a baci ellenére ilyen jó a közérzete.
2009. szept. 23. 10:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vinném semmi képpen. Adjál neki egy nap kétszer fél ampulla Calcimuscot és napi 2x10 csepp Cebiont. Csak mézet NE. Mézet három éves kor alatt nem kaphat a baba az allergia és abotulizmus miatt. Mielőbbi gyógyulást kívánok. 17 hós kislány anyukája.
2009. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vinném, annyira nem beteg, elkaphat valamit.

Ha rosszabbul is lenne inkább hívd ki a gyerekorvost.

Méz 1 éves kortól mehet.

Sok c vitamin, folyadék, kamillás párologtatás, meg orrszívás ha szükséges, nehogy a fülére menjen.

2009. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. szept. 23. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak megjegyzem,marhaság,hogy mézet csak 3 éves kora után kaphat.Még nem hallottam a környezetemben senkitől,hogy a gyereknek bármi baja lenne tőle.Természetesen nem állandóan kell neki sok mézet adni.Lassan már semmilyen természetes élelmiszert nem ehet egy gyerek,mert allergiás lesz tőle.Éppen azért van annyi allergiás gyerek,mert csak mesterséges kajákat esznek.Régen nem voltak mindenfél allergiák,és akik nem modernül etetik a gyereket,azoké sem allergiás.Legalábbis az ismerőseim körében nem.
2009. szept. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Kedves" Utólsó!

Nem kíváncsi senki a megjegyzéseidre mert nem a kérdésre válaszoltál. Nekem a gyerekovos mondta a mézzel kapcsolatos dolgot, ezért mertem leírni a válaszba. Mindenki azt ad a gyerekének amit akar. Semmiről nem fog lekésni ha később eszik mézet. Én minőségi ételeket adok a gyerekemnek és nem tömködöm pufival, csokival, cukorral és hasonló dolgokkal. A tudatlanságodat meg ne fitogtasd. A kérdésre válaszolj, de ha nem tudsz akkor éld ki másutt a rosszindulatodat ne pedig itt.

2009. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!