Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerek orvos mennyiért jön...

A gyerek orvos mennyiért jön ki ha én azt akarom? Nem akarom a rendelőbe hordani nehogy elkapjon valamit

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvosnak INGYEN kell kimennie, az más kérdés, hogy Te adsz neki pénzt, ha kimegy (amúgy szoktunk... 3-5 ezer ft körül általában... legalábbis a mi utcánkbeli anyukák ennyit adnak... Budapest)
2009. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Múlt héten nekünk is orvoshoz kellett vinni a kicsit (7 hós), de ugyanolyan aggályaim voltak, mint neked. Úgy döntöttem, mivel nem városiak vagyunk, hogy időpontot kérek esti magánrendelére. Jól is tettem. Szépen bevittük a tőlünk 15 km-re lévő városba, ott van gyerekorvosunk és a lakásánál a rendelőjében fogadott. Várnunk sem kellett és nem volt tömeg a váróban. Csak egy anyuka volt a gyerekével előttünk és aztán egy másik utánunk.

Mi csak így tudtuk megoldani.

2009. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kér pénzt az orvos, mi kétezret szoktunk adni. Budapest
2009. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosoknak azért ilyen rövid a rendelési idejük, hogy a fennmaradó időben házhoz menjenek! Ez ingyen van!!! Nincs joguk érte pénzt kérni!!! Hiszen munkaidőben vannak... Én sajnos egyszer megkérdeztem, hogy mivel tartozom, 2000 Ft-ot mondott. De számlát nem kaptam! Többet nem kérdezek ilyet. Nekünk ez nagy összeg.
2009. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nehogy azt gondoljátok, hogy haragszom az orvosokra vagy ilyesmi. De szerintem nem tisztességes plusz pénzt kérni több gyerekes családoktól egy olyan szolgáltatásért, amiért ő fizetést kap.
2009. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a védőnéni, amikor először kijött házhoz, a kórházból való hazaérkezésünk után, mondta, hogy a doktornéni is ki fog jönni megnézni a babát. Ő konkrétan úgy mondta, hogy az első ilyen alkalom ingyenes, de ha utána is azt szeretnénk, hogy házhoz jöjjön a gyerekorvos, azért már fizetni KELL.


Azt nem mondta, emnnyibe kerül, igaz én nem is kérdeztem. Nálunk általában bejelentés alapján járnak a gyerekek az orvoshoz (vizsgálatra, oltásra, stb), nincs sosem teltház, nem kell várni, és a picik meg a nagyobbak külön váróban vannak. Ez kerületi, nem magán rendelő.

Csak azok jönnek bejelentés nélkül, akik pl. megbetegedtek, vagy sürgős ellátásra szorulnak.

2009. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Megmondom őszintén,amikor itt olvastam olyant,aki mindenért,tehát oltásért,havi tanácsadásért is házhoz hívja az orvost,egyáltalán nem értettem vele egyet.Ha muszáj,mert szállíthatatlan a gyerek,az rendben van,de csak mert valaki nem akar bemenni a rendelőbe...a többi "hülye" meg azért vár ott,hiába van időpontja,mert az orvos ideje csúszik az egészséges gyerek látogatása miatt.És ezzel úgy sem értek egyet,h fizet érte.Ha a gyerek nem beteg, a tanácsadásra megyek vele,ahol egészségesek vannak.
2009. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendelési idő után jön!!!!!!!! NEM ELÖTTE
2009. nov. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!