Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejbedara mennyire laktató...

A tejbedara mennyire laktató egy 18 hónapos gyerkőcnek vacsorára?

Figyelt kérdés
Eddig uzsonnára kapta, de vacsorára már nem tudok mit kitalálni...Eddig többnyire kenyeret evett vacsira, és félek, hogy nem lesz elég laktató neki.
2011. aug. 1. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én lekvárt vagy friss gyümölcsöt teszek bele neki, és simán alszik utána 11-12 órát.
2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy elég laktató, egy éves kisfiam, többször eszik vacsorára, és kibírja vele reggelig. Persze attól is függ mennyit eszik belőle.
2011. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod esetleg a tejberizst is..., de a gyümölcsös ötlet is jó, vagy szórd meg kakaóporral stb.
2011. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem elég tápláló.

de egyébként miért nem adsz neki "rendes" kaját vacsorára, mint leves, főzelék, egytálétel, süthús, stb.

én csak 1x főzök egy nap, ebéd, vacsora uaz, nem szokott panaszkodni a 19 hónaposom, 10 hónapos korától azt eszi mint mi :)

2011. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Utolsónak:

bocs de mi sosem eszünk főtt ételt vacsorára, a fiam is 11 hó kora óta rendes hideg vacsorát eszik (néha rántotta, bundás kenyés, ma pl. főtt kukorica kefírrel stb.)

2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!

Most olyan korszakot él a kislányom, hogy minden főtt kajából 1-2 kanállal eszik, és ellöki.A kenyér az, amit bármikor bármennyit megevett, egyszerre 2 karéj belsejét.Na az utóbbi időben már a kenyeret se eszi se reggelire, se vacsorára, nincsen olyan kaja, amit szívesen megesz.(na jó, talán a pörkölt nokedlival)

Ezért gondoltam, hogy mivel a tejbedara még a laktatóbb kategória, ezért inkább vacsorára adnám, és nem uzsonnára.

Amúgy egy éves kora óta azt eszi, amit mi, az ebéd maradékával megkínálom vacsorára is,de attól az 1-2 kanálnyitól nem lakik jól.

Tegnap melegszendvicset kapott, nagyon jól evett belőle, ma csinálok neki tejbedarát.

2011. aug. 2. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!