Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakran viszitek gyermeketeket...

Gyakran viszitek gyermeketeket csavarogni, kirándulni?

Figyelt kérdés
Kislányom 13 hónapos.Falun lakunk.Néha elmegyünk bevásárolni a tőlünk 15 km-re lévő városba.Párszor voltunk a nagyszüleimnél.80km-re.Férjem sokat dolgozik így nem nagyon adódik lehetőség kirándulni.ha meg itthon van tuti rossz az idő.szülők is faluba laknak.
2011. aug. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kirándulni nem is minden nap, de sétálni mindig kimegyünk, ha az idő engedi. Tapasztalat, hogy akkor jobban alszik este a lurkó, ha napközben kint lehet. Vannak kisgyerekes barátaink, velük szoktuk róni az utcákat, vagy épp kergetni a szöcskéket a közeli patakparton (miután átitattuk a nagyobb gyerekek ruháit kullancsriasztóval). Játszótérre is szívesen járunk, de mivel az nincs a közelünkben, így oda szervezetten megyünk, kocsival. :)
2011. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi elég sokat járunk, én kettesben is megyek a kisfiammal, felülünk a vonatra és megyünk, de van,hogy a férjem itthon hagyja a kocsit és azzal indulunk. Reggel megyünk, délután jövünk.
2011. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hova jártok kirándulgatni?Milyen helyekre?
2011. aug. 1. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első 6 hónapban csak főleg a közeli parkba és a városközpontba jártunk, aztán besokalltam és megismerkedtem más anyukákkal interneten keresztül és megtanultam vezetni. Ez hatalmas változást hozott az életemben. Aztán vissza kellett mennem dolgozni 10 hónap után, így most a picim már jó ideje bölcsis, de a hétvégéket azért így is aktívan töltjük, sokat kirándulunk, új játszótereket derítünk fel, kutyát sétáltatunk, stb. Sokszor nehezére esik az embernek kimozdulni, de ahogy egy előttem szóló írta: egyszerűbb lefárasztani a gyerekeket, ha kint vannak. Ja, és Írországban élünk, tehát itt szinte mindig rossz az idő, de ez nem lehet kifogás, a gyerek sincs papírból meg mi sem. :)) Meg szerintem a gyerekeket nem igazán zavarja a rossz idő.


Te szoktál más anyukákkal találkozni?

2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni minden nap, kirándulni sokszor (9 hós) már egész kicsi kora óta! Pl. Balcsi (60 km), de nálunk nincs gond a távolsággal szerencsére! Imád kirándulni!
2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap megyünk valahova,bár nem kirándulni.

Általában babauszira megyünk vagy babaangolra vagy a elmegyünk vásárolgatni.

Néha viszont csak sétálunk a belvárosban vagy beülünk egy cukrászdába.

2011. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Parkba jatszoterre ha lehet minden nap. Atennivalokat szetosztom es akkor minden nap van ok menni valahova. Aleveleket is elvisszuk a postara nem a kozeli ladaba dobjuk...igy nekem is megvan a kilometerem es baba is levegozik. Nagyon szeret kinn lenni. Kar, hogy nincs nagy sajat fuves udvarunk! De nem vagyok telhetetlen. Ahol lakastberlunk van egy kicsi betonos udvar egy termo fugefa meg finom szolo...varoshoz kepest nem rossz!
2011. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kirándulni nem is minden nap de sétálni csavarogni igen!15 hós a fiam és vagy a Tiszára megyünk fürdeni vagy strandra babamedencébe ha jó idő van!Amúgy játszótérre megyünk sokat vagy más babás ismerősökkel jövünk össze vagy kocsikázunk a városban közbe fagyizni megállunk vagy megyünk bevásárolni vagy megyünk piacozni!De azért néha kirándulunk is,két hét múlva megyünk a Mátrába egy hétvégére,júliusban voltunk egy hetet barátokkal Horvátországba,szeptemberben megyünk Egerbe túrázni pár napra!Szóval én mindíg próbálok szervezni valamit,hogy változatos legyen az életünk meg ha majd évek múlva visszagondolok akkor ne az jusson eszembe,hogy 2 évig itthon ültem a 4 fal között a gyerekemmel hanem,hogy sok helyen jártunk és sok élményünk volt közösen!Az a legjobb ha Apa is szabados és ő is jön velünk!
2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!