Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, ha először a felső...

Baj az, ha először a felső metszőfogak bújnak ki és csak utána az alsók?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne baj?


és ha baj lenne, akkor mit tennél? a természet tudja a dolgát!

2011. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj.Bár a fogzás sorrendje az, hogy először az alsó 2 középső bújik ki, és utána felül 2.Azután alul a metszőfogak mellettiek, stb.De természetesen nem gond, ha nem így történik.Biztos vagy benne?Már ki is bújt? Fehéredik már az ínye felül?Mert ha nem fehéredik egy csíkban, akkor nem lesz még fog.Kislányom már 3 hónaposan nyáladzott, ette a kezét, mindent rágcsált, meg is volt duzzadva az ínye alul rendesen, mégis 7 hónaposan jött ki az első, és csak 9 hónaposan a második.Most 10 múlt, és még mindig csak 2 foga van.Szóval semmi nem jelent semmit ilyen szempontból!Én megtanultam nem beleélni magam.Ha már fehéredik, egyedül abból tudom, hogy lesz fog, az összes többi tünet megbízhatatlan.
2011. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fiamnak is előbb a két felső egyes,majd a két alsó egyes jött ki.utána megint két felső kettes,aztán két alsó kettes.utána a két felső rágó,aztán a két alsó rágó.majd a két felső szemfog,majd a két alsó szemfog.a nagyörlők még nem jöttek ki.szóval neki előbb mindig felül jött
2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem az én gyerekemről van szó, hanem az egyik barátnőmnek az mondta a gyerekorvos, hogy az nem normális dolog, ha a gyerekének először a felsők bújtak ki, valami rendellenességet látott a dologban. Én sem tudom miért mondta ezt, ha amúgy semmi baja a gyereknek.
2011. aug. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!