Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mit adtok 6...

Anyukák! Ti mit adtok 6 hónapos anyatejes babátoknak enni? Mikor kezdtétek a hozzátáplálást és most mikor és mit adtok?

Figyelt kérdés
Mi csak tízóraira eszünk gyümiket és ennyi kb. 2-3 hete.Főzelékeken gondolkodtam,hogy adhatom már neki?Nem akarok semmit elsietni.
2011. aug. 2. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kicsim 5,5 hónapos, kb egy hete eszik tízóraira barackot, mást még nem próbáltam.

Délután kapott Sinlacot, mert éjjel sokszor ébred, és a doki mondta hogy próbáljuk meg megetetni vele fürdés előtt. Azt nagyon szereti, de így is sokat ébred... Nem éhes, hanem a foga jön :)

2011. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én kereken 6 hónapos volt a lányom amikor elkezdtem először almát, répát krumplit kapott.

Amikor ezekből szépen evett úgy főztem neki főzeléket és krumplival sűrítettem.

2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 6 hósan kezdtünk el mást is enni az anyatejen kívül. Előtte egyszerűen még nem volt rá érett.

Először a tízóraival kezdtük. Gyümölcsökkel, hozzákeverve kekszet, de volt, hogy csak simán. Fokozatosan lőttük ki az anyatejet. Utána ugyanez volt az uzsonnával is.

Tízóraira, uzsonnára gyümiket adok neki, vagy sütőtököt, illetve tejpépet.

Szereti nagyon. Az ebédet kb. 2 hete lőttem ki, így ott főzelék vagy zöldségpép van csirkehúsival. Szereti a bébiételeket is, és ez könnyebbség, főleg, ha el kell menni valahova.

Mi még pépesen eszünk, mert nem rég bújt ki az első foga.

A babám most vasárnap lesz 8 hónapos.


Egyébként nem tudod elsietni, mert az enyém is erőteljesen a tudtomra adta, hogy most ő bizony még anyatejet kér. A fokozatosságot a babád is igényli.

2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi az a sinlack?
2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!