Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Flora vagy Chipolino...

Chipolino Flora vagy Chipolino Baby Max Leo? Melyik jobb kocsi?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. aug. 2. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A Baby Max stabilabbnak tűnik szerintem! :-)
2011. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mind a kettőre mondhatom, hogy sz@rt sem ér! A Quinny, Chicco, Peg Perego babakocsik viszont tényleg jók! Inkább azokból válogass! Még használtan is jobb, mint egy ilyen ócska új!
2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

bár én árnyaltabban fogalmaznék de az előttem szólóval értek egyet ezek a kocsik lehet külsőre jól mutatnak de sajnos nem túl tartós darabok és nem sok örömöd lenne benne pár hónapnál tovább ám lehet addig sem bírja!

én is inkább márkás kocsit ajánlanék akár szép állapotú használtban is vagy a Babyoutletben is körülnézhetsz!

én pl már az 5.-ik babámat várom tehát volt pár babakocsim és most is minőségit fogok venni ami már bizonyított:)

üdv, 25km

2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nekem a Flora jobbnak tünik mert könnyebb. Nézd meg élőben,kérd ki az eladó véleményét is. Én is nézem egyébként a Flora nevűt de már mindegy mert hamarosan menni fog a lányunk.Remélem... 15hós.
2011. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is a kettő között vaciláltam, és a flora mellett döntöttem. Lehet, hogy nem a leghiperszuperebb kocsik közé tartozik, de ennyi pénzért ez tud a legtöbbet, most is ezt venném. Az átfordítható tolókart nem cserélném semmiért, és a 180 fokos ledönthetés sem elhanyagolható szempont. Meg vagyok vele elégedve, egyedül a kerekét cserélném le gumira a habosított műanyagról, de persze ha rendben lennének a környékünkön a járdák, egy szavam se lenne! így maradunk az utcákban, arra tökéletes!
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a flora nagyobb, mint a leo
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Bar mar nem mai a topik, a kerdes mindenkor aktualis.


En Leo-t vettem, hasznaltan, masodik gyerkocnek. Nagyon elegedett vagyok vele!


A fentebbi marka-fuggok velemenyere reagalva: ezt a kocsit 13000 Ft-ert vettem hasznaltan. Megnezem, melyik markas kocsit kapom meg ennyiert. Es lehet, hogy stabilabb, de az atfordithato tolokar tenyleg szuper, a vizszintesig dontheto fekvofelulet szinten. Ezt az uj travel systemek nem nyujtjak. Plusz szeles, melykocsi, siman beletettem a babahordozot, pedig nem is travel system.(Az Plusz szeles, melykocsi, siman beletettem a babahordozot, pedig nem is travel system. (elso gyerkocnel 3 babakocsit probaltam ki, dragat, olcsot, markasat, nem markasat, travel systemet, nem olyat)


Amint lehetett, kicsi sportkocsira valtottam, szoval az ilyen nagyobb kocsit kb 1 eves korig hasznalod ugyis. Ugy elszalad, eszre sem veszi az ember :) Minek koltenek ra sulyos tizezreket? Most masodjara mar csak erre mentem: konnyu, ujszulott, atfordithato tolokar. Mas nem is kell :)

2012. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!