Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdjem el a bölcsis...

Mikor kezdjem el a bölcsis napirendre való átállást? Reggel 8-9 között ébred,13.30 körül alszik el.

Figyelt kérdés
Szept. 12-től kezdem a bölcsibe szoktatást. Érdemes előtte pár héttel kialakítani azt a napirendet, kelteni reggel korán, délben letenni...stb.?
2011. aug. 2. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam is szeptember 1-jén kezdi a beszoktatást. De első nap nekünk 9-re kell menni, és ez még jó darabig így is marad, én 29 napig még itthon vagyok, szabival kezdek, és reggel nem kell majd felkelnem korán munka miatt. Szerintem a beszoktatás alatt ráértek (nekem legalábbis ezt mondták az itteni bölcsiben, hogy addig hagyjam).
2011. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szeptemberben kezdi a bölcsit, majd ott kialakul a napirendje.
2011. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is szabin leszek novemberig, ezért sem tudom hogy legyen. Ráérek majd én is 9-re vinni, aztán majd akkor élesben kialakítani a napirendet? Majd bemegyek és megkérdezem. Csak attól félek, hogy akkor meg azt mondják, hogy ráérek vinni októberben. Ez utólag derült ki, hogy nekem ennyi szabim van, mikor már megvolt a kezdés időpontja, szülői...stb.
2011. aug. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!