Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák! A ti...

Tápszeres anyukák! A ti babáitoknak is tiszta fehér a nyelve?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos a tápszertől. Amikor kisebb volt, textil pelenkával áttörölgettem óvatosan a nyelvét. Amióta barátkozik a fogkefével, azóta nyelv-tisztítós fogkeféje van s azzal szoktuk kicsit dörzsölni.

Most 13 hónapos.

2011. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most bekukkantottam a szájába, az enyémnek nem fehér.
2011. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én pont most a kérdésem kiirása után olvastam és hallottam először a szájpenészről! azt hiszem, ha felébred megnézem, hogy biztos legyek benne, hogy csak tápszerről van szó! köszi a válaszod!
2011. aug. 2. 17:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ha nem tudod letörölni, akkor az szájpenész és azt mielőbb kezelni kell...


Kislányomnak is volt mikor átálltunk a cumisüvegre, ecsetelőt lehet rá kapni, azzal naponta többször be kell lenni.

2011. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen azt nem írtam (egy másik válaszoló írta), hogy ha nem tudod letörölni, akkor szájpenész. De az inkább sárgás.
2011. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13 hónapos kisfiamnak sosem volt fehér a nyelve a tápszertől
2011. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, soha nem volt fehér a nyelve a tápszertől, szájpenésze sem volt, pedig születése óta pótolnom kellett a tápszert, 3 hónapos kora óta csak tápszeres sajnos.
2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen az volt. Egyszer elvittük a gyereket az ügyeletre, mert nem kapott levegőt. Az orvos szerint semmi baja nem volt, de szájpenésze van. Mondtam, hogy nem hiszem, mert az nem ilyen (láttam már korábban ilyet). Anyukám is megnézte, mondta, hogy ez nem szájpenész (4 gyereket nevelt fel). Aztán elvittem a babámat a gyerekorvoshoz, és mondta, hogy az ügyeletes orvos tévedett, mert nem szájpenész az, hanem tápszerlerakódás. Gondolom attól is függ, hogy milyen tápszert eszik, mert itt írják, néhányan, hogy nem tapasztaltak ilyet. Nálunk már nem fehér a nyelve, amióta mindent a szájába vesz és mindent megnyal. Gondolom ledörzsöli :)
2011. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak fehéres a nyelve, igen! Ha már több idő eltelt az evés óta (2-3 óra) és mondjuk ivott azóta teát, akkor alig fehér. Anyósom meg is állapította a minap, hogy szájpenészes a gyerek, vegyek ecsetelőt. Elvittem a doktornőhöz, megnézte, és közölte, hogy nyoma sincs szájpenésznek, a tápszertől fehér! De persze ha anyós állapította meg, akkor ne vitatkozzak vele, mert a mamáknak mindig igazuk van, pláne ha még anyósok is! Vicces dokinénink van, nagyon szeretem!
2011. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (18:44). Beba tápszert eszik a kisfiam.
2011. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!