Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól "kell" áttérni a...

Mikortól "kell" áttérni a hagyományos pelusról a bugyipelusokra?

Figyelt kérdés
Miután elkezdenek járni? Csak mert a babám 1 éves, még csak áll, és nem tudom, mikortól érdemes váltani. Vettem most egy up&go-t, de nem tudom, mikortól váltsak?!
2011. aug. 2. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Mi sem használtunk. Azaz kétszer volt, mert egy csomaggal kaptunk és egyet vidéken vettünk, mert más nem volt a boltban.

Valahogy nem jöttek be.

2011. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Valóban nem kell, én akkor használom, ha elmegyünk valahová és nincs kedvem küzdeni a pelenkázással, ugyanis kicsi lánykám nem marad fekve, csak ha megy a tv...
2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene váltani? :)

22 hónapos a kisfiam, és normál pelenkát használunk. Tavaly nyáron vettem én is up&go libero pelust, mert az kényelmesebb volt az óriási kánikulában, ráadásul épp sajtkukac időszakát élte, nagyon nehéz volt fekve pelusozni, így a bugyipelus kényelmesebb volt. De aztán visszatértünk a simára, a bugyipelus majdnem megfizethetetlen.

Egyébként amikor még praktikus lehet, amikor a gyerkőc elkezd bilizni, illetve jelezni, hogy pisilnie vagy kakilnia kell. Olyankor ezt könnyebb csak letolni és gyorsan ráültetni a gyerkőcöt a bilire vagy vécére.

2011. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem kell, de nagy könnyebbség, ha az állni tudó gyereket pelenkázod vele. Kakinál persze fektetni kell, de az ritkábban van. Én kb. másfél éves kortól csak azt használtam a nagynál. A kicsi nem annyira ugribugri, nála megvárom, meddig bírja a normál pelust.
2011. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak üdülésnél használtuk elöször, illetve most a bilizésnél,mert könnyebb lehúzni,mint a rendes pelust.

Nem olcsó, de a Dm-ben 1990Ft a 36db-os pampers,és kuponnal is megveheted,így még olcsóbb.

2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdett járni azt vettük neki az up and go-t többek között azért is mert rémálom lett pelusozni annyira pörgött forgott nyűglődött pelenkázás közben ezt meg csak "feldobtam" rá:) de visszatértünk a sima liberóhoz mert nagyon sokat költöttünkm így havonta bugyipelusra így olcsóbb és tökéletes ez a pelus is.Bugyipelust csak akkor használok(hagytam belőle párat) ha utazunk mert akkor ezt könnyebb átcserélni akár az autóban is.
2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is egy évesem van (lesz pénteken) és ő is csak áll. de kaptam 3 liberosat, azt már ráadtam és most rendeltem 100db-ot netről. éppen tegnap kérdeztem ezekről a pelusokról., kényelmesebb neki és ha beválik még olcsóbb is mint a sima pelus mait venni szoktunk.
2011. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi akkor tértünk át, mikor már mindkettőnknek szenvedés volt a pelenkázás. :)

Örülök, ha addig fekve marad, míg megtörlöm a fenekét!

Könnyebb ráhúzni a bugyipelust, mint belecsomagolni a sima pelenkába. (azt már csak akkor adom rá, ha alvás közben kell cserélni).

Én jobban szeretem az up&go-t. (Libero)

Próbáljátok ki!

2011. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nállunk 36 ft a nadrágpelunak db-ja!Igaz no name márkájú de nagyon jó minőségű!
2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22.16-os vagyok. én 31 Ft-ért vettem most, de itt nálunk 40Ft.
2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!