Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves fiamat vinni kell...

2 éves fiamat vinni kell urológushoz, mert nem tudjuk neki a bőrt felhúzni, mire számítsak mit fognak csinálni? Nagyon fáj nekik? Hogyan fogja viselni?

Figyelt kérdés
Már az első alkalommal felhúzzák neki, vagy esetleg van valami krém, amivel kezelik?
2011. aug. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta nem tudjátok felhúzni, az sem mindegy.
2011. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
feltépik..... eléggé fáj de csak egy pillanat...
2011. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt probléma, apa minden fürdésnél húzta neki, nem jött fel teljesen, de a dokink azt mondta nem lesz baj. Aztán kb 1 hónapja nem engedte fürdésnél, és azóta sem. Így javasolta a doki hogy urológushoz menjünk.
2011. aug. 2. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
:/ Biztos h fájni fog neki, de remélem hamar túl lesztek rajta.
2011. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt (lenti link)az elsőt írtam én. ha valamennyire fel lehet húzni, lehet nem is olyan nagy a baj. Plusz nekünk már rendben van elméletileg, de akkor is nagyon nehéz felhúzni neki, nem is hagyja, akkor szoktuk ellenőrizni, mikor nagyon mélyen elalszik. Fürdés közben nekünk nem is ment soha, csak ha a hátán fekszik, 4 ujjal.

Nekünk amúgy krémet írt fel a doki, 3 hét volt, ez lazította, de a maradékot felhúzta végül. (ha nem hatott volna a krém, vagy nagyobb részt kell felhúzni, akkor azt mondta a doki hogy altatás, úgy tűnt ő barbárságnak tartja a felrántást- Ahhoz képest meglepődtem hogy megcsinálta végül. Nekem úgy tűnt hogy ennél jobban nem lehet fájdalmat okozni :( :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, már rosszul vagyok ha rágondolok. Emiatt aggódtam mindíg:(
2011. aug. 2. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én 22 hónapos fiamnak egyáltalán nem lehet felhúzni, még csak a makk sem látszik. De én nem engedem felhúzni, a dokinak sem, meg senkinek sem. Nem okozok neki felesleges fájdalmat.

Ország szerte elismert-híres gyereksebésszel beszéltünk, ő mondta, hogy 3 éves korig egyáltalán nem baj, ha nem jön fel a bőr, főleg, ha pelusos, mert így megvédi a fertőzésektől. Aztán majd meglátjuk. De ha nem okoz problémát a pisilésnél, akkor nem nyúl hozzá, úgy is megoldódik magától, legkésőbb, mikor tini korban hirtelen megnő neki a "kukaca".

2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elviszem dokihoz, és megbeszélem vele, ő mit tanácsol. Nagyon jó szakember, bízom benne.
2011. aug. 3. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!