Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan motivalhatnam 11...

Hogyan motivalhatnam 11 honapos fiamat azönallo ivasra?

Figyelt kérdés
Itthon poharbol itatom amit en tartok, de ha uton vagyunk akkor termeszetesen csörös itatobol iszik, ami nem is baj, de meg mindig nem hajlando egyedül tartani!Ha a kezebe adom az autoban vagy a babakocsiban egyszerüen eldobja...ugyanez a tapszerrel is!Megylatja a cumisüveget szetdobja kezet-labat.Mas gyerek ennyi idösen mar tartja...ez csak lustasag nala??
2011. aug. 3. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lustika a kis drága. Próbálkozzatok, előbb-utóbb rájön, hogy ezt tudja ő is!
2011. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld otthon is a csőrőst elé tenni.gondolom,mászik már.én szem elé tettem neki és többször mutattam,hogy ott van.na nem azt mondom,hogy szomjaztasd ki a babád,de előbb-utóbb rá fog jönni,hogyha ott ,,kerülgeti,, egész nap :).én pohárból evés közben kínálom csak
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!