Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitsegre lenne szülsegem,...

Segitsegre lenne szülsegem, nem tudom hogyan motivalhatnam meg jobban a fiamat a megfordulasra?

Figyelt kérdés
Most 5 honapos, 3 honaposan fordult meg elöször(hasrol hatra), szinte az egesz napot hason toölti.Közösen jatszunk enekelek neki, de valahogy megsem akar megfordulni. Hetente max. 2-3 alkalommal, pedig azota a masik iranyba is megforult.Hallottam olyat is, hogy kendöbe betekerve ra lehet vezetni a technikara...van valakinak valalmi ötlete, kinek mi jött be a motivaciora?
2011. febr. 17. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekunk semmi.


Mint mindent ezt is fogja magatol csinalni,meg nem erett meg ra,nincs lemaradva nincs miert aggodnod.


az enyem 6,5honapos koraig nem akart hasrafordulni,aztan egyik reggel magatol megtette,9,5honapos koraban magatol elindult,ha egyszer egy gepezet beindul....

2011. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Majd forog, ha eljön az ideje.
2011. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hós múlt mikor forogni kezdett, 8 hósan felállt,mászott, 11,5 hósan egyedül ment.....
2011. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 hét múlva lesz 6 hónapos.4 hónaposan megfordult a hasáról a hátára,ezt kb.7-8x csinálta,azóta sem.Amúgy nagyon mozgékony,egyfolytában jár keze lába és állandóan fel akar ülni.Sokáig hason sem akart megmaradni aztán decemberben egy hasra fordítás után gyönyörűen kinyomta magát és azóta tud hason lenni.Ezért úgy gondolom,hogy majd ha megérik rá átfordul.Persze azért amikor játszom vele,akkor szoktam "gurigatni",az tetszik neki.
2011. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!