Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes babám eddig beba ha...

6 hetes babám eddig beba ha tápszert evett. Nagyon szorulásos volt, váltottunk orvos milupa milumil optima 1-est írt fel. Most az nem gond, hogy nem ha-s?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
de!irassál másikat.a ha-sat sem hiába irják fől ujszűlötteknek.
2010. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jo a milumil csak ha-s legyen
2010. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha orvos irta fel,biztos jó ! de sztem még próbálkozhatnál a szoptatással is,hisz ennél nincs nagyobb Kincs a Babának,főleg,mikor ilyen kis picur.Sűrűn tedd mellre,és hidd el,beindul a tejcsid,amivel minden gondotok megoldódik:-)
2010. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milupa milumil Ha start optimát írt az én kisfiamnak a gyerekorvos,amikor ilyen pici volt.Ezzel semmi gond nem volt.
2010. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pl nem volt elég tejem azért kellett potlás.hiába ittam teákat még a more milk plust is megvettem,de akkor se volt elég.
2010. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is Milumil Ha start optimát eszik felváltva Milumil komfort 1-el (ez speciális tápszer szorulásos és hasfájos babáknak 0 hó-tól)
2010. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
És a sűrűbb szoptatás..?
2010. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!