Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek nincs véletlenül...

Valakinek nincs véletlenül eladó pierra cardin babaülés fejszűkítője kaptam egyet kölcsönbe de véletlenül a vasalóval kiégettem. MIT tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehet venni valahol!
2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már mindent megnéztem nem találok sehol most vaterázok hátha de mindenki üléssel adja el.:(
2011. aug. 3. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Varrj rá egy foltot és kész. Úgyis csak 2-3 hónapig fogod használni. Amúgy elárulod mi a francnak akartad kivasalni? Ilyet még nem is hallottam. Az üléshuzatot is vasaltad?
2011. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem az enyém és már bánom hogy elfogadtam.volt rajta egy gyűrődés és azt akartam kisimitani de minek hát idióta vagyok a hátulját és az megolvadt.
2011. aug. 3. 12:32
 5/9 A kérdező kommentje:
már nem használom vissza akarom adni de igy
2011. aug. 3. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Így már értem. Tényleg kellemetlen helyzet. Esetleg ha varratnál, vagy varrnál egyet, és azzal együtt adnád vissza, elmondva mi történt?
2011. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el hogy mi történt, és ajánld fel hogy kifizeted nekik. Ha olyanok, úgysem fogják elfogadni!
2011. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni. Kell még nekik egyáltalán? Ha nem,akkor valld be,hogy te csak jót akartál, de rosszul sült el, kerested mindenhol, de nem találtál és kifizeted az árát!

Szerintem nem fognak akkora ügyet csinálni belőle!

2011. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!