Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-ben milyen márkájú müzlit...

DM-ben milyen márkájú müzlit vesztek babátoknak? Mert nekem ma az eladó semmit nem ajánlott, modnván azok 3 év feletti gyerekeknek jók?

Figyelt kérdés
Valami Alnatura volt a márka amit néztem, de nem biztos..
2011. aug. 29. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
DM saját márkás gabonapép, mi ezt vesszük müzli helyett. 6 hónapos kortól használható, szereti a kislányunk. 3 féle gabonából készül, azt hiszem 599 Ft az ára.
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Pedig azt hiszem, hogy pont az alnaturának volt olyan gyerekmüzlije, ami olyan apróra össze volt törve, hogy szerintem nagyon hamar elolvad. Ha kisebb lenne a fiam, még olyat vennék, de már 21 hónaposan megnézem, hogy miben nincs cukor, korábban szempont volt, hogy mazsola ne legyen benne, már az is lehet, és vettem már olyat, ami málnás, epres volt. Az elején kiszedegettem belőle ezeket a darabokat :o)) (még nem volt 1,5 éves)most már nem kell.

De a fiamnak már régóta megvannak a fogai (16). Lehet, hogy azért mondta a 3 évet, hogy nehogy félrenyelje, vagy ilyesmi. A fiam szereti, heti 1-2-szer szoktam neki ezt adni reggelire, van, hogy banánturmixot csinálok, és abba áztatom. És még megspékelem natur kukoricapehellyel és pattogatott amaranttal.

2011. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!