Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen normális az étvágyta...

6 hetesen normális az étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Két napja nem kívánok semmit? Ha eszek, akkor pár falat után úgy érzem elég volt! Enyhe émelygés jön rám! De csak ha eszek, egyébként nincs baj!

Nem kívánósnak kellene lenni?


2011. ápr. 29. 10:50
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Normális! A kívánósság később jön, ha jön egyáltalán. Örülj hogy nem hánysz. :)
2011. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem baj, én is étvágytalan voltam, sőt hánytam is. Persze azért eszegettem a baba miatt. Összesen két kilót híztam a terhesség alatt. De a baba rendesen fejlődött.
2011. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. Mindenkinél mások a tünetek.

A kívánósság sem mindenkinél jelentkezik.

Én pl. mindig éhes voltam, és akkor voltam rosszul, ha nem ettem, és már a beágyazódáskor kívánós voltam, azonnal kocsonyát akartam enni!

Utána pedig mindig édeset kívántam, fura, mert egyébként nem szeretem. Ja, és csak 6 kg-ot híztam, szóval azért nem zabáltam! (Kisfiam született.)

2011. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 kg fogytam az elején. Most a 19 hét körül eszek már annyit, mint 5 ember. Pedig még vissza is fogom magam. :)
2011. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Ugyanígy voltam vele én is, kb a 20. hétig tartott. Akkor a legrosszabb, ha az étvágytalanság/kajaundor mellé esetleg farkaséhség társul. Na, az maga a pokol :(
2011. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!