Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes biztonsági fürdetőt...

Érdemes biztonsági fürdetőt venni, vagy maradjunk inkább a hagyományos kiskádnál?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hagyományos kiskádra esküszöm. Így a babát teljesen éri a víz (a köldökcsonk is lehet vizes, csak áztatni nem szabad), a biztonsági babafürdetőből meg kilóg a baba testének 2/3-a. Ráadásul megtanítják a helyes fürdetési technikát, és egy csecsemőt lehetetlen rosszul megfogni, nem ficánkol. Mire ficánkolni kezd, te már csukott szemmel is profi módon fogsz tudni fürdetni. A kiskádban hasra tudod fordítani, amit ráadásul imádnak a babák.
2008. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. márc. 3. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám imád fürdeni, az apukája úsztatja. Még a lábával is tempózott már 1-2 hetesen. A biztonsági kádban ezt nem lehet.
2008. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs biztonsági fürdetőm, a kisfiam pedig imád pancsikolni. Most négy hónapos, már nagyon mocorog, dolgozik a lábával is, de már belejöttem a megfogásába. Ha biztonsági fürdetőben fürdetném, nem tudna ennyit mozogni, pedig ez nagy élmény neki, és amúgy nekem is, olyan édes, amikor a két talpa közé veszi a halacskáját és aztán nagyokat belerúg :)
2008. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:-))
2008. márc. 3. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A´tesómék az elsövel 3 hónapos kortol jártak usziba, így a sogornöm nagy kádba fürdeti az új babyt, jól megengedi a kádat, és a karján úszik, annyira élvezte a 3 hónapos baba. igaz rutinja már volt. itt németeknél lehet kapni fürdetö vödröt, ´sok tv müsorban mutogatják, de nem jöttem rá miért jó vödörben fürdetni a gyereket.
2008. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Brendon honlapján én is láttam ezt a vödröt, de én sem értem, hogy mitől lenne jó...
2008. márc. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!