Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges hogy 8,5 honapos...

Lehetseges hogy 8,5 honapos kislanyom azert nem eszik rendesen mert a gyumolcslevek elveszik az etvagyat? 150-200ml iszik meg naponta, narancs es almalevet.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem sok a lé! én vízecskét adnék mert rá fog szokni a sok üditöre majd késöbb, és a fogacskákra vigyázni kell
2009. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a mennyiség rengeteg. Nem marad a gyomrában hely a normális kajának. Szerintem már majdnem késő, de szoktasd vissza a vízivásra, és csak desszert gyanánt a leveket.

Az egyik ismerősöm kisfiának elöl szénfekete a "fogsora", ha azt annak lehet nevezni, a doki szerint "cumibetegség". Amíg ki nem nő a végleges foga úgy marad szegénykém. Nehogy így járjatok.

2009. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem 2 dl folyadék nem olyan nagy mennyiség. persze jobb lenne ha inkább víz lenne.

gondolom, szilárd kaját eszik főleg, ahhoz meg kell a folyadék.

a fiam ahogy bejött a meleg idő négyszer annyit iszik, mint eddig (korábban napi fél decit tudtam beletukmálni, most majdnem két decit benyomott). kaja nem kellett neki, csak szomjas volt egyfolytában. én ennek örültem, mert alapvetően szorulásos baba, AR-es tápszert eszik.

szóval próbáld sokszor inkébb vízzel kínálni.

2009. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neki gyümölcslé még kaja. Mintha szopna.
2009. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vizecske, fogacska?! Uhhh... 🥴


De igaza van amúgy. Víz legyen többségben.

2022. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!