Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10 naponta járok el wc-re,...

10 naponta járok el wc-re, székrekedésem van, De sportolok rendesen heti 3 spinning edzés +suliban tesióra. Mindennap gyümölcsöt is eszek narancs, alma, kivi. Sokszor kell hashajtó, de néha azsem hajtmeg :S Mittől lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod saccolni, mennyi vizet iszol? Nem cólát, sört, szörpöt, stb. hanem tista vizet?
2010. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2litert átlagosan
2010. nov. 18. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
orvoshoz menjél mindenképpen! szerintem más a probléma.
2010. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze az is számít, hány kg vagy. az ideális, 20 testsúly kg-onként 1 liter tiszta vizet meginni naponta. Aki sportol, annak még többet. Én több könyvben is olvastam erről, és amikor kipróbáltam, tényleg használt. Amikor valamiért mégis kevesebbet iszom, rögtön székrekedésem van ismét.

Használhat még: fehér kenyér helyett teljesőrlésű.

Ha nem használ a sok víz ivása és van rá pénzetek, próbáld ki a Colonix-ot. Tele van a hirdetésével a net, megtalálod.

2010. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam és azt javasolta, h ne egyek annyi gyümölcset, mer sokszor volt oan h csak egésznap azt ettem.
2010. nov. 18. 20:41
 6/8 anonim válasza:
Az alma speciel hasfogó gyümölcs.
2010. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A zöldségek jobbak a székrekedés megszüntetésére, mint a gyümölcs. A káposzta pl. jó rostos. Nyersen hatásosabb, mint főzve.
2010. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 ?
2022. okt. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!