Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen háti hordozót használ?

Ki milyen háti hordozót használ?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni háti hordozót nem kendőt és nem is kengurut. Fémvázasra gondoltam.(most 8.5 kg-s és 7 hónapos fiúnk) kiránduláshoz.

Ki milyet használ és mi a tapasztalata véleménye róla?


2009. ápr. 8. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kendővel szoktunk menni. Mi a gondod a kendővel?
2009. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért nem jó a kendő...

De ha az említett kettő közöttire vágysz akkor ajánlanám neked: [link]

És itt olvashatsz róla tapasztalatokat: [link]

2009. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kendővel csupán annyi a gondom, hogy a fiam nem viseli el ha benne van(hidd el próbáltam elégszer, hogy ezt így kimerjem jelenteni)
2009. ápr. 9. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Ergo Baby Carrier-em van és egy Mei Tai-om. Mindegyik jó, mert a gyerkőc a hátadon van közvetlenül és a hordozóknak alig van súlya. A fémvázas nehéz plusz ha mozog benne a baba, akkor kilendül vele.

[link]

2009. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dolliroll válasza:
szia, túrázáshoz nagyon jók a vázas zsákok, én a deutert tudnám ajánlani. Lehet bérelni is, ha túl drágának találod őket :)
2011. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dolliroll válasza:
A mamamis link küldőjének pedig szeretném üzenni, hogy egy jól beállított túrahordozó, mondjuk egy Kid Comfort II vagy III nem billeg. Profi hátkiképzése van, 12 kilónál már nem szállhat vele versenybe semmilyen meitai vagy ssc. Mivel pontosan erre találták ki. (persze ettől a csatos és kötözős hordozók még ugyanolyan szuperül működnek a mindennapokban...)
2011. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!