Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Mei-Tai baba...

Bea24 kérdése:

Használ valaki Mei-Tai baba hordozót?

Figyelt kérdés
Én vettem egyet, nagyon tetszik, de csak itthon használjuk. Ha elmentek vásárolni, hogy oldjátok meg a megkötését? Kíváncsi vagyok a véleményekre.
2010. jan. 1. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem egyet, mert a csípő UH-n találtak egy kis problémát a kisfiamnál, és ebben olyan pózban van, ami használ neki. De egyébként is szándékoztam venni, csak 2-3 hónappal később (most 2 hónapos). Én csak itthon használom. Ha nem tél lenne, lehet használnám utcára is, de most nem akarnám, hogy a "koszos" utcai kabátra nyomja oda a kis fejét. Egyébként szerintam ugyanúgy kell megkötni utcára is, miért kellene máshogy.
2010. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. Mi kintre is használjuk. Elölre ált. úgy kötöm, h a kabátom alatt legyen a babóca, így nem adok rá csak sapit, sálat. Hátulra a kabátomra veszem fel (mert hordozós kabátom nincs-elég drága). Én úgy szoktam menetközben felvenni, h megkötötm a mei-tait és felülről belecsúsztatom a babát. Imádjuk, itthon is sokat használjuk.
2010. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

5 hónapos múlt a kislányom, nekünk is van, imádom, már azon gondolkozom, hogy eladom a babakocsit, mert abban csak sír. Én sétálni is ebben viszem

Leskelődik aztán alszik. Textilpelenkát szoktam tenni az arca elé. Azért is nagyon jó, mert bármennyi ruhát alá adhatok, ennél nincs olyan, hogy nem fér bele. A megkötést nem igazán értem, hát nagykabátra kötöm, ha erre gondoltál.

2010. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A megkötést úgy értettem, hogyha mondjuk autóval mentek vhova, akkor a parkolóban veszitek le a kabátot és kötitek magatokra, vagy előre megkötitek és belecsúsztatjátok a babót?
2010. jan. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!