Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tért át babátok...

Mennyi idősen tért át babátok a napi kétszeri alvásra? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy mikor kelt reggel, és este mikor aludt el? És hogy átaludta-e az éjszakát?

És onnantól, hogy csak kétszer aludt, mennyi időt aludt egyhuzamban?


2011. aug. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 honpos koratol aludt ketszer egy nap. Este 8-korul aludt el es reggel 7-kor neha 7:30-kor ebredt. Ejszaka nem ebredt (kiveve fogzaskor vagy betegseg eseten). Delelott 10 es 11 kozott 1 orat max 1,5 orat aludt. Ezutan valamikor 14 es 15 ora kozott aludt el ekkor mar 2 orat is kepes volt aludni egyhuzamba. Ezutan mar csak este 8-kor hunyta le a szemet de 18-19 ora fele mar alig lehetett birni vele mert nyugos volt. 11 honapos koratol elhagyta a delelotti alvast es igy 12 korul fekszik le es 3 orat aliszik azota is regegl viszont csak 9-kor ebred tehat bepotolja valahogy. :) Most 18 honapos
2011. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. babám kb 7 hónaptól, 2. babám kb 6 hónaptól napi 2-t alszik. Nappal 2-szer 1,5 órát, éjjel kb 11 órát (este 8-tól). Igen,mindkettő átaludta az éjszakát.
2011. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 6-6,5 hónapos korától. Este 8-9től alszik reggel 7-9ig. Reggeli után 1 órával elalszik újra, és alszik kb. 2 órát. Utána séta bevásárlással egybekötve, hazaérünk, ebéd, és fél 3tól alszik kb. fél6-6ig.
2011. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22:28-as ismét. Azt elfelejtettem, hogy legtöbbször átalussza az éjszakát, de néha előfordul, hogy felébred hajnal 3 körül. Ez ált. olyankor van, ha nem evett eleget este. De utána alszik is vissza, max félóra.
2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az én kisfiam 3 hónapos múlt és napi kétszer alszik 1-1,5 órát,este eszik 8 és 10 között fürdés után utána alszik reggel kb fél8-ig. Teljesen magától állt erre de elég furi h éjszaka alvás van, Van azért hogy egyszer még felkel éjjel enni e az ritka. Tápszeres a babám,védőnő szerint ez teljesen normális, és jó dolog. :) Örülünk is neki :) Reméljük így marad,bár ha felkel éjjel az sem baj,adok én enni neki szívesen :)) Ha meg fáradt vagyok alszom én is napközben amikor ő is. :))


Kedves Kérdező,neked mennyi idős a babád?

2011. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 hónapos múlt a kislányom. Mostanában újra átalussza az éjszakákat, este 8-tól reggel 6-7-ig. Aztán délelőtt általában másfél órát alszik, délben felet, délután meg 3/4- vagy 1 órát. Csak ez így nem olyan jó, mert estére sokszor már nyűgös. Bár 1-2 alkalommal előfordult már, hogy a déli alvás kimaradt, akkor aludt délután egy nagyobbat, az úgy tök jó volt.

Szóval én már várom, mikor lesz meg az a napi 2 alvás! :)

2011. aug. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!