Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával vagy nélküle? Menjünk...

Babával vagy nélküle? Menjünk vagy mégsem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hivatalosak leszünk egy esküvőre ami tőlünk 300 km-re lesz. Ebben az időpontban a babánk 7-8 hónapos lesz. Ha szeretnénk akkor busz visz/hoz, szállás nem lesz. A kérdésem az lenne, hogy ti mit tennétek? Vinnétek a babát és kocsival/busszal mennétek? Itthon hagynátok valakivel a babát vagy nem mennétek?
2011. júl. 23. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Busszal?? Á, én nem vittem volna a gyereket ennyi idősen. Küldtem volna egy szép táviratot, meg postán az ajándékot.
2011. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a babád nem csak veled van el,akkor nyugodtan otthon hagyhatod valakivel,akit ismer. Kérdés,hogy aki meghívott,mennyire közeli rokon vagy ismerős? Ha nem annyira,akkor nem mennék el.
2011. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Miért ne ehetnétek? Egyértelmű, hogy mennék, ennyi kikapcsolódás a szülőknek is kell, főleg h egyik nap mentek másik nap jöttök. A gyereket semmiképp nem vinném, nem is neki való, meg mi sem tudnánk tőle szórakozni.
2011. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt az esküvőt én tuti, hogy busszal kihagynám! Nem mennék a gyerek nélkül és vele sem.

Max. akkor, ha autóval tudnék menni.

Ha mennék, akkor az egész család!

2011. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én autóval mennék az esküvőre, és estére hazajönnénk. Babával együtt. Egyrészt nem tudnám kire bízni, másrészt a mi babánk jól bírja az utazást és a nyüzsgést is, úgyhogy az is fontos szempont ez esetben, hogy a babád milyen, mennyire viseli meg az út és a társaság.
2011. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék. Amikor a lányom 4-5 hónapos volt, voltunk egy esküvőn kb 200-250 km-re, de valamelyikőnk -főleg én- nem nagyon tudtunk részt venni benne, a szobában voltunk a picivel.

Aztán hívtak minket Erdélybe esküvőre egy kedves baráti pár, autóval mentünk volna és itt is lett volna szállás, de nem mentünk. Megértették és nem is volt gond.


Busszal, szállás nélkül ilyen messze én biztos hogy lemondanám. Inkább hívjátok meg Őket valahova egy vacsorára és a nászajándékot adjátok át akkor. (mi is ezt csináltuk).


Vagy ha tudjátok akkor hagyjátok itthon a gyereket valakire, arra a 2 napra.

2011. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én az anyósomra hagynám, szoktuk is őket egész kicsi koruk óta. Nem lennének kételyeim, hogy jó helyen vannak-e, a kikapcsolódás meg kell.
2011. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyósék is meg lesznek hívva a lagziba. Barátnőm vigyázna rá.
2011. júl. 23. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor mennék ha lenne szállás , de busszal biztos nem!
2011. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!