Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki úgy...

Van itt olyan anyuka aki úgy ment férjhez, hogy 1 év körüli volt a babája?

Figyelt kérdés
Mesélnél nekem erről? Hogy alakult az esküvő? Hogy viselte a babád? Mibe öltöztetted? Szopizott akkor még? Tudott már egyedül menni? Minden érdekel!
2011. aug. 3. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éves volt. Kisfiú. Ő cipelte a gyűrűket.

A mai napig emlékszik arra a napra, pedig már 6 éves elmúlt.

2011. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első gyermekünk 8 hónapos volt, amikor összeházasodtunk a párommal. Nem rendeztünk nagy lagzit, csak egy hangulatos szertartás volt +vacsora és kb.40-en lehettünk. Mi nem bántuk meg, hogy megvártuk vele a babót, mert pocakosan nekem egy kicsit kényelmetlen lett volna az esküvő. Semmi gond nem volt a gyerekkel. A szertartás alatt csendben volt, a vacsoránál meg kézről-kézre járt a rokonok között. Ja, és a vendéglátó helyen szoptatni is tudtam.
2011. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem még nem vett a fránya kis szerelmem de a nővérem úgy ment férjhez a fia 10 hónapos volt! Végig én vigyáztam rá! semmi gond nem volt vele olyan kis csendes tündér volt. pont a szertartás előtt kelt fel meg lett etetve, ( már nem szopizott) de teli pocakkal sem volt hajlandó vissza szundikálni, ennek ellenére csendben végig nézelődte a esküvőt. farmer volt rajta meg kis kardigán fehér inggel nagyon sármos kishapsi volt :) babakocsiba volt végi, utána volt egy laza szabadtéri kerti vacsora amin már elaludt! ez a nővérkém napja volt, róla szolt minden ahogy annak lennie kell ilyenkor szabad egy kicsit "lepasszolni" a babát... :)
2011. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt a fiam, mikor összeházasodtunk. Kicsi esküvő volt (25 fő) a fiamra az anyukám vigyázott közben. Már tudott járni, de a szertartás alatt a babakocsiban ült. Egy farmer és egy rövidujjú ing volt rajta. Nem szopizott, végigette a menüt:) olyan 8 körül kidőlt, aludt két órát a babakocsiban, aztán hazamentünk 10kor, amikor felébredt. Nálunk csak vacsora volt,lagzi nem, a fiam miatt, illetve mert másnap volt a keresztelője, na meg terhes is voltam megint, nem bírtam volna én sem.

Szép volt, most is így csinálnám.

2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Mi most szombaton házasodtunk. :) Fél éves múlt a fiam. Délben megesküdtünk, utána étteremben volt ebéd. 20-an voltunk, nem volt buli a kaja után de így is jó volt. Kapott egy kis öltönyt, nagyon vagány volt! :) Szoptatnom egyszer kellett az ebéd alatt, a személyzet aranyos volt, megkaptam erre a célra az irodájukat.
2011. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi jövőre szeretnénk házasodni. Akkor lesz 13 hónapos a kislányom, és szeretnénk bulit is utána. Azt hogy oldottátok meg? Mama vagy valaki hazament aludni a picivel? Nem szeretném senkinek elrontani a jókedvét, azzal, hogy haza kell mennie egy ilyen nagy napon. Amúgy mi sem leszünk sokan, kb. 60-70fő. Nem is tudom, hogy nappal mennyit alszanak még az ilyen korú babák...?
2011. aug. 4. 07:36
 7/9 anonim ***** válasza:

a fiunk 8 hónapos volt mikor összeházaodtunk az apukájával.nagyon jól viselte az egész szertartást,pedig akkor volt a keresztelője is,igaz a 2 nem volt 30 perc együtt.amig a mi esketésünk folyt addig a keresztanyukájával volt.sétáltak a templomba,utána meg volt a keresztelő.fehér ruhába volt,de ha megtaláltuk volna az öcsém ünneplőjét akkor öltönyt adtam volna rá.(a szülinapjára meglett,imádnivaló volt benn)a templom után volt a polgári esküvő,azt is jól viselte,fél 12 és fél 2 kor voltak a ceremóniák,kettő között aludt egy kicsit.utána volt egy svédasztalos kései ebéd.akkor már csak naponta 1x szopott,meg éjjel,igy evett abból ami neki való volt,meg lett neki véve arra üveges kaja.ebéd után elaltattam és mivel jó idő volt(máj.1),kitettem a babakocsiba hozzánk.mi a helyi kultúrt kértük el és ott csináltuk az egészet,ott volt a polgári is,ebéd,és este a kis buli is.ugy 10 körül elaludt és anyukám hazavitte.fél 1 volt mikor bezárkódtam.kb 35-en voltunk,de volt aki ebéd után egyből elment.este 8 körül már csak a fiatalabb nemzedék maradt ott.mi alapból nem terveztünk lakodalmat utána.én ugy terveztem,hogy ugy 9-10 ig maradunk,aztán megyünk haza(főleg a gyerek miatt),de mivel olyan jól érezték magukat a vendégek,nem akartam őket elzavarni,anyu meg elvitte a gyereket.hát kb igy zajlott a mienk.

van egy ismerősöm,ők 2 gyerekkel házasodtak,az egyik 2 éves a másik 9 hónapos volt.nekik nagy lagzijuk volt.nyár lévén ők a gyerkőcök alvását éjszaka ugy oldották meg,hogy a kicsinek a babakocsit a nagyobbiknak meg a járókát vitték.aki csak arra járt mind megleste őket(a hely teraszán voltak,a zene nem is zavarta őket)

ha lehet próbáljátok meg lehetőleg nyárra tenni az esküvőt,igy a gyerkőc akár kinn is tud aludni,igy nem kell senkit megkérni,hogy hagyja ott a lagzit,hogy a gyerkőccel legyen,meg szerintem ti is nyugodtabbak lesztek,ha rá tudtok nézni.legvégső esetben meg bármelyik mama,vagy papa el tud menni haza ha ugy van.sok boldogságot nektek.

2011. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak 2 hónapos volt mikor megtartottuk a polgári esküvőnket.Volt egy kis rózsaszín fodros ruhánk azt adtam rá,olyan volt mint egy kis koszorúslány.A szertartást végig aludta.Mivel nem voltunk sokan otthon tartottunk egy kis összejövetelt,zene nem volt.Jövőre szeretnénk templomi esküvőt is,addigra már 2 éves lesz.Ő is be tud öltözni kis koszorúslánynak.
2011. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyat tudok, ahol bébiszitter volt fogadva aznapra. Természetesen előtte már ismerkedtek :) Így az anyukáról szólt a nagy nap, de ott volt a gyerek is. A nagyszülők, rokonok, mindenki a menyasszonyra figyelhetett, nem nekik kellett a kicsivel lenni. Persze a szülők is foglalkoztak a gyerekkel, csak nem egész nap. Este pedig elvitte a bébiszitter lefeküdni, így a család reggelig nyugodtan mulatozott.
2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!