Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes volt a babátok...

Hány hetes volt a babátok amikor először kimentetek vele a friss levegőre? Nyári időszakra gondolok. Mennyi időre először?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetes?Az enyém 4 napos volt,mikor először a nyitott garázskapuba álldigáltam vele egy kicsit,mert akkor rakták a kerítésünket és azt figyeltem:)Aztán 6-7 naposan kézbe sétálgattam vele az udvaron (nyár,35 fok).10 naposan fél óra séta a boltig babakocsival,12 naposan pedig már a védőnőhöz sétáltunk.Szóval nem hetek voltak,szép fokozatosan volt ez volt a lényeg,meg,hogy a kisfiam jól érezte magát:)))Ő azóta is "kinti" gyerek:))
2011. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyből kimentem én is vele,még az orvos is mondta,hogy ne gubbasszak vele bent a házban.Udvarra kimentem vele levegőzni (nem órákra). De akkor még nyáron nyár volt,nem úgy mint most!
2011. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dec. 18án született, 21én jöttünk haza, először akkor. utána pedig 5percekre mindennap. pedig 2009 tele elég kemény volt. de a karomban, felöltöztetve, miért ne? tetszett neki,mert mindig kinyitotta a szemét és leskelődött a sok cucc alól. a párom meg jókat nevetett, mert a két gyerek felöltöztetése kb. 30perc volt :)))
2011. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam szeptemberi volt, vele is az első naptól kezdve kiültünk a teraszra pár percre, aztán egész télen kint aludt a teraszon, persze jól betakarva. A lányom most májusban született, 4 naposan már voltam kint vele pár percet, aztán egy hetesen már jött a játszótérre a tesóval, azóta minden nap kint van.
2011. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hetesen vittem ki először 10 percre.

júliusi a babám.

2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem februári a lányom, de már 1 hetes korában kint voltam vele a teraszon. A kórházban minden nap bejött a fogadott dokim, és kinyitotta az ablakokat a szobában. Mondta, hogy semmi bajuk nem lesz a babáknak. Szépen be voltak takarva, és tök jól aludtak. :)

Hétfőn jöttünk haza, csütörtökön, éppen 1 hetesen már 10 percet voltunk a teraszon. Aztán pár nap után már akár 15-20 percig is, kb. 2 hetesen vittük először sétálni. Aztán 3 hetesen már egészen hosszú sétára mentünk vele.

2011. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a két lányom és a fiam aug. végén, szept. elején születtek, kánikulában.másnap, hogy hazajöttünk, már vittem őket ki a teraszra. kint se volt hűvösebb, mint bent. nyáron szükségtelen 2 hétig bent punnyadni a picivel, hisz nincs nagy hőmérséklet különbség a benti és a kinti között. mivel már a kórházban nyitott ablaknál voltunk, így hozzá voltak szokva a levegőhöz. szoktatni nem szoktattam őket, először legalább fél, de lehet, hogy 1 órát is kint voltunk...
2011. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
otthon szültem, négy éve. nyitott ablaknál,mert állandóan melegem volt. aztán másnap mennünk kellett a gyerekorvoshoz, mert nem volt hajlandó kijönni egy otthon született babához. igaz május volt, de vinnem kellett a rendelésre a beteg gyerekek közé (nincs külön váró az egészséges rendelésre). ezt követően minden nap sétáltunk egy kicsit az utcán, 1héttel később már babakocsival is, de főleg nandu kendőben.
2011. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!