Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a meglévő babakocsi...

Érdemes a meglévő babakocsi mellé venni egy sport babakocsit 13 ezerért csak azért, hogy könnyebben cipeljük, ha elmegyünk valahova, később pedig ha már nagyobb a lányom, de még kocsizik néha, arra az időszakra?

Figyelt kérdés
a kislányom most 4 hónapos, a kocsi amit kinéztem, vízszintesig dönthető, ami fontos, tehát nem akarok olyan kis esernyőre csukhatót venni neki, ami 5-6 ezer.
2011. jún. 21. 13:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
5%
persze, rallyra is beiratod vele mi?
2011. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, habár attól is függ, hogy fogtok közlekedni. Én mindenhová gyalog megyek, kisvárosban lakunk, könnyen elérhető minden, alig vártam, hogy áttehessem a babát a sportkocsiba, könnyebb és egyszerűbb vele, mint a naggyal. Egy ismerősöm meg mindig biciklivel vitte a gyereket ülésben, nem használta a sportkocsijukat.

Nekem nagyon megkönnyíti az életemet.

2011. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én most vettem a kisfiamnak egy sportkocsit, bár eredetileg nem terveztem. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy ahogy nő a fiam és "súlyosodik" sokkal nehezebben cipelem fel-le az emeletre. Így most könnyebb. Bár én olyat vettem, ami nem dönthető vízszintesig, csak kb. 150 fokig, de most lesz 1 éves a kisfiam, szerintem nem fogjuk már sokáig használni, ill. nem is szeretett sosem a babakocsiban aludni.
2011. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Mi a nagy babakocsit kb 8-10 hónapos korig használtuk, utána meg még egy évig a kis esernyőkocsit.

2011. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Belvárosban lakunk Bpesten, BKV-zni kell sajnos, amire a 9 kg-s kocsimat nehéz felcipelni a 6kg-s gyerekkel és ugye egyre nehezebb lesz...
2011. jún. 21. 13:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk még kell, hogy vízszintesig dönthető legyen, mert nem tud ülni
2011. jún. 21. 13:43
 7/18 anonim ***** válasza:

ezeket a kocsikat még nem is használhatjátok, attól, hogy dönthető nem a babádnak való. nem is teljesen dönthető, azért van ez a funkció ha elaludna, kényelmesebb legyen neki.

szerintem nem érdemes most megvenned. idén nem használnátok. télen nem igen lehet ezeket a hóban tolni.

tavasszal még bőven ráérsz venni és akkor már pontosan látod mi az igénye.

én fiam pl. 1 éves nem aludt el babakocsiban, így nekünk nem is az számított, hogy dönthető-e, de ez csak egy példa, még millió egy dologra kell figyelni.

jövőre is lesznek akciók, sőt! én kora tavasszal 10.000.-ért vettem az esernyős kocsinkat, most 17.000.- :)

2011. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*egy éve nem aludt el benne, már rég nem egy éves :D bocsi :)
2011. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most is a meglévő sport részében visszük, csak éppen 9 kg+gyerek.
2011. jún. 21. 14:04
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha nem a pici esernyőkocsira gondolsz, az sem lesz sokkal könnyebb ám!

Mi az első többfunkciós babakocsit a fiam egy éves koráig használtuk,utána jött egy stabilabb sportkocsi, de őszintén, amennyivel könnyebb a kocsi, annyival nehezebb a gyerek, szóval súlyban ugyanott vagyok.

2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!