Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam beteg mandula gyulladá...

Kisfiam beteg mandula gyulladása van lázas, étvágytalan. Mit fözzek neki hogy egyen? Valamilyen levest? Muszáj huslevest?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukám nekem ilyenkor lereszelt egy almát, cukorral és citromlével ízesítette és azt mindig imádtam enni:) Ezért szerettem beteg lenni :)

Meg forró tea, és keksz persze, az örök klasszikusok

2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pont hús levest csinálnod.De kínálgasd mással is.Nálunk volt olyan,hogy csak a joghurtott,meg a banánt fogadta el,néha kekszet.De ezekből többször evett.Csinálj tejbepapit,virslit.Ami a kedvére való,amit nagyon szeret.Valószínű azért sem akar enni,mert fáj a nyelés.Adj neki gyümölcs leveket.
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy se túl kemény-száraz, se túl füszeres ne legyen, mert azt meg sem fogja enni, mert bántani fogja a torkát. Puha legyen és csússzon. krumplipüré, csirkepöri, tejberizs.. és a "hideg" gyümölcskrémleves is jó lehet, abban legalább vitamin is van ha magad készited
2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hányás-hasmenéses betegségeknél fontos, hogy mit eszik. Most kvázi amit megeszik, azt adj neki, most nem kell diétáznia.
2011. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem erőltetek semmit, ha beteg. A lányom is lázas volt a héten, nagyon sokat ivott, de alig evett, valamelyik nap azt hiszem néhány szál ropit és egy pár kekszet bírtam vele megetetni.

Kínáld olyannal, amit igazán szeret és könnyen csúszik. Pl tészta, vagy zöldségleves sok-sok tésztával, ezek nálunk bejönnek.

Én ilyenkor a gyümölcsöt is lepürésítem.


Jobbulást!

2011. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!