Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam teájába tehet természe...

Kisfiam teájába tehet természetes szőlőcukrot?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyit?


Erről lenne szó

[link]


1 literbe 10 hónaposnak


2011. aug. 4. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell bele 10 hónaposnak cukor?Én a mai napig anélkül iszom:)))
2011. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

csakhogy nem ez volt a kérdés....


Ide ír az ember,hátha segítséget kap,mert mástól nem tud kérni,erre egyből mást kap.

2011. aug. 4. 10:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendes cukrot is tehetsz bele.
2011. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Akkor minek kérdezed,ha úgyis raksz bele?

Tömd csak,mielőbb rászokik,annál jobb.

Olyan táplálkozási szokásokat vesz fel a gyerek,amilyen a szüleié,ha te egészségtelenül eszel,attól még nem kéne a gyereknek is erőltetni,pláne nem tíz hónaposan.Kérdezd meg a védőnő vagy gyermekorvos véleményét!

2011. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Természetes íz=nem mindenki szereti...ha te pedig olyan okos vagy, akkor remélem, hogy a gyerekednek mindenből csak bio dolgot adsz. A teát is beleértve.


Egyébként mehet bele szőlőcukor is, de nádcukor az jobb..bárhol lehet kapni és egészségesebb 1 literbe nemis kell 1 teáskanálnál több.

2011. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem erőltetek semmit.Egy egyszerű kérdést tettem fel és kedves kötekedő anyuka egyből megtalált magának.Nem kellene beleszólni a nevelési szokásaimba.Az hogy teszek a teájába szőlőcukrot még nem jelenti azt h rossz anya vagyok.Én ismerem a fiam tisztába vagyok vele h íztelen sz*rt nem fog meginni.

Kezd elegem lenni a magadfajtából,ahányszor kiírtam kérdést vki mindig kötekedett.Nem értem miért nehéz a kérdésre válaszolni,ha pedig nem tudsz akkor keress magadnak olyan kérdést amire tudsz.

2011. aug. 4. 10:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél bele! Baja nem sok lesz tőle, de 1 literbe 1 evőkanálnál többet ne, de szerintem még az is sok.


Amúgy rohadtul nem ajánlják a gyerekorvosok sem, mi is azt tanuljuk, feles cukrozni, mert hozzászokik, és elhízhat/ik tőle. Ja, és sok gyerek lesz rossz evő, mert az édessel lakik jól (esetünkben cukros tea), úgyh csak minimálisat tégy bele.


De a cukor nem hozza ki a tea ízét, kevés citromlé (rendes c.) annál inkább. :)

2011. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sztem is jobb a nádcukor, egy nagyon picit szoktam néha én is beletenni, az íze miatt. Vizet iszik amúgy egész nap, illetve anyatejet, a teát a reggelihez adom...


És a kötekedőket én sem értem... komolyan! Nem azt a kérdést tette fel a kérdező, hogy káros -e vagy sem stb. Bár sztem is felesleges sok sós, cukrozott ételt italt adni a gyerekeknek, de hadd legyen minden anyának annyi joga, hogy eldönthesse miként neveli a gyerekét!

2011. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nyírfacukrot teszek bele,azt nem próbáltad még?Sztem semmi rossz íze nincs és még a fogainak is jót tesz.Gyógynöv. boltban szoktam venni.Előtte fruktózzal édesítettem neki picit meg a teáját.
2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Az én lányom is csak "ízesen" issza meg a teát, sőt én is! :-)

Szőlőcukrot használok én is!

Kedves első bunkó válaszoló! Nem mindenkinek olyan szuper gyereke van, mint neked! Aki keserűen is megiszik mindent......

2011. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!