Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek az első gyermeke...

Akinek az első gyermeke császárral született, a 2. baba elsőre összejött, vagy több hónapig próbálkoztak? A 2. baba is császárral született?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első baba "első szóra" megfogant. A szülés módja sajnos programozott császár lett. A második baba 5 hónap (!) próbálkozás után jött össze. Sajnos most is császárral fogok szülni.

Ismerek olyan anyukát, aki három gyereket hozott világra császár metszéssel, és mindhárom első próbálkozásra összejött. Meg arra is sok példa van, hogy császár után, a következő a baba természetes úton jön a világra.

2011. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Két kislányom van, 27 hónap a korkülönbség. A nagylányommal az első hónapban terhes lettem. Sajnos császárral született, mert a nyakán volt háromszor a köldökzsinór. A kishúga szintén első próbálkozásra összejött :-) De ő is császárral született, mert nem tágultam rendesen.


1 és 3 éves lányok anyukája

2011. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!