Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt milyen "gyógys...

Terhesség alatt milyen "gyógyszert" lehet alkalmazni dohányzásról való leszokás segítségeként? Gondolok itt, rágógumi (nicorette), vagy van e valami természetes segítség?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Homeopátia.
2009. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tapaszokat, rágókat nem lehet használni már babásan, a homeopátiát viszont tényleg érdemes megpróbálni.. és hát természetes segítség.. talán nyugtató teák.. én nyalókát szopogattam egész nap, mint egy kiskamasz. :)
2009. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. nov. 26. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Még valami:

[link]

2009. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :-)
2009. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dícséretes, hogy küzdesz a dolog ellen! :) Nyalóka, szotyi, és homeopátiás szer, ahogy az előttem szólók is írták.. :) És szoptatás alatt is tarts ki, mert a tejbe is átmegy a nikotin...
2009. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nikotin miatt nem lehet a rágót. De inkább a rágó, mint a cigi sztem. A cigi amúgyis az oxigénhiány miatt ártalmasabb, nem annyira a nikotin miatt. Nekem (nem terhesen) a rágó jött be. Baba miatt meg a fokozatosan kevesebb és gyengébb elve.
2009. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"A dohányzás károsíthatja magzatát, ezért ha Ön terhes, a dohányzás elhagyása elsősorban a nikotin pótlása nélkül javasolt. A dohányzás folytatása azonban nagyobb kockázatot jelenthet a magzatra, mint a nikotinpótló készítmények alkalmazása."


[link]

2010. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!