Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam Felicitas kupont, amit...

Kaptam Felicitas kupont, amit a baba 4 hós kora után lehet beváltani egyes üzletekbe! Mit tartalmaz a csomag?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, mi is tegnap kaptuk meg. Csak várni kell jövö7ig, hogy legyen csomag az üzletben...bocsi, h én is kérdezem.
2009. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmi extra nincs benne: 1 db bébiétel, kis kendő, előke, szórólapok, tápszerminta azt hiszem.
2009. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor is megkapjuk, ha még van 2 hét, hogy betöltsük a 4 hónapot? :-))
2009. ápr. 9. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

A mienkben egészen más volt.

Sudocream, nestlé kanál, valami rágókaféle chicco márkájú, johnsonos fürdető, vanish termék minta. Én a neten kértem, hogy küldjenek igénylő kupont.

Mi épp ma vagyunk 3 hónaposak - odaadták.

2009. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, hogy ez akkor bolt függő.
2009. ápr. 9. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
én is neten igényeltem, de nekem nem a kupont küldték, hanem az egész csomagot. ez volt benne: pici sudocrem, nestlé kanál, vanish minta, hűzőmágnes és egy csomó szórólap
2009. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csomagot kaptam 2 hete, tegnap meg a kupont is! :-))
2009. ápr. 9. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ma kértem meg a férjemet hogy váltsa be, és nem azt adták neki, hanem a várandós csomagot, amit egyszer már megkaptunk.
2009. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!