Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Benjamin" becézésére változatok?

"Benjamin" becézésére változatok?

Figyelt kérdés

Hogy lehet becézni Benjamin nevű kisfiút? Vagy nagyobb fiút? Vagy esetleg felnőtt férfit akit így hívnak?

Köszi a válaszokat :)


2011. aug. 5. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Beni
2011. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mi fiunk Benjamin, külföldön élünk, itt nem nagyon becézgetik, néha mondják neki, hogy Ben, de ennyi. Mi Beninek hívjuk itthon. Szerintem ez minden korban jó. :)
2011. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beni, Bendzsi, Ben, Benike
2011. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beni-nek hívják a kutyánkat... Így sosem becéznék egyetlen Benjamin-t sem. Ben?
2011. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem Bendzsi a kedvencem :)
2011. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi eleinte Bendzsinek szólítottuk, mostanában Beninek!(1 éves) De kíváncsi voltam/vagyok vajon milyen változatok vannak még? :) Köszönöm az eddigi válaszokat és ötleteket, a Ben is jól hangzik, talán nagyobb korban főleg! Miért nem hívnál Bendzsinek egy kisfiút? Mert egy aranyos kutyafőhöst így hívtak valamikor régen egy sorozatban? Vagy más oka van? Én is hallottam már így szólítani gyereket? Ez akkor "gáz" talán?


Írjatok még! :) Köszi!

2011. aug. 5. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
ahol én élek faluban 2 Benjamin van, mindkettőjüket Bendzsinek becézik, szomszédom 1 év körüli ő Benedek, Beninek, Bendinek becézi az anyukája.
2011. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bendzsámin úrfi
2011. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Togcsi ***** válasza:
A családban egy Benjámin van,aki 23 éves bombapasi! :) A mai napig Benike és a barátainak is Benike! :)
2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek :)

És szép hétvégét!

2011. aug. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!