Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szeretitek a monokini...

Lányok! Szeretitek a monokini stílusú fürdőruhákat vagy inkább a minél kisebb tangás változatok a nyerők?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább pasiktól kéne kérdezni, nem? :D

Én a sima, egyszerű bikinit szeretem, semmi extrémséggel, nem az a célom, hogy mindenkit meghódítsak, hanem legyen kényelmes vízben, szárazon és ha lebarnulnék, ne legyen rajtam 80 furcsa csík.

Sőt, van egyberészes úszódresszem is, bár azt tényleg úszáshoz használom csak. xD

Tangában meg ha nekem lenne a világon a legjobb seggem, akkor se mennék ki, szerintem kicsit közönséges.

2011. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A monokini stílusú fürdőruha az az, ha leveszed a fürdőruha felsődet.

Úgyhogy az csak egy fürdőruha bugyi.

2011. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


10:16 - nak: Kicsit nézz körül még, hidd el, van ilyan fürdőruha, amolyan egyberészes kissebb "kivágásokkal".

2011. jún. 8. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszerű, hagyományos bikinim van. Az egyberészes fürdőruha szerintem is inkább csak úszásra való, nem strandolásra (bár strandolni is nyugodtan elmehetsz benne). A tangát pedig én is kicsit közönségesnek tartom.
2011. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tangás meg monokinis tényleg gáz. Az Elsőnek tök igaza van! Főleg a monokinis tanga a nevetséges.


Ha annyira minél nagyobb felületű barnulás a cél, akkor irány a kert eldugott részébe pucéran napozni! Vagy gátlástalanoknak a nudista strand...


Viszont egy rendes strandon vagy fürdőben öltözzön már fel mindenki annyira, hogy ne lógjon ki mindene...

2011. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hol nézel körül:

“egyrészes női fürdőruha: csak nadrág melltartó nélkül”

Ez a monokini meghatározása. Ha egyrészesre gondoltál, akkor azt írd.

2011. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10.16 vagyok.

A monokini azt jelenti, hogy nincs rajtad felső, csak fürdőruha bugyi.

Épp ezért monokini.


Amúgy, hogy válaszoljak is, van tangás fürdőruhám, de nem érzem jól magam benne, csak barátom kedvéért vettem fel, nekem már túl kihívó.


A normális bikinit szeretem, amiből azért nincs ki mindenem.

2011. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

10:16 :)


Tényleg nem akarok kukacoskodni és köszi a válaszod is, csak az alábbi linken szereplő oldal utolsó képére gondoltam volna például, hogy ahhoz mit szól a nagyérdemű közönség:


[link]

2011. jún. 8. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, most már én kukacoskodok, de a monokini akkor is az, ha a melledet nem takarja semmi.

Na, de hagyjuk ezt, mert ez csak egy megnevezés.


Szerintem a mellet takaró, de merész egyrészes az csinos.

Szerintem amúgy a tanga is csinos, nem feltétlen ku.rvás, ha valaki csini, akkor nem baj, ha megmutatja az alakját, ha közben nem viselkedik közönségesen és ku.rvásan.


De én szégyellősebb vagyok, úgyhogy ezért nem hordok tangát a strandon.

2011. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!