Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesemet hogyan szoktassam...

1 évesemet hogyan szoktassam le, hogy ne húzza a hajamat?

Figyelt kérdés
És mindenkiét akiét éri, közben nevet. Szépen mondom, hogy nem szabad, meg mutatom hogy fáj stb. Már a kezét is megszorítottam ahogy lebontottam a hajamról de semmi...
2011. aug. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de én meghúztam a másfél évesem haját, amikor már minden mást kipróbáltam. Elkezdett sírni, na akkor elmagyaráztam, hogy nekünk is fáj, mikor ő csinálja. Bevált, azóta nem húzza senki haját sem.
2011. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meghúztam már, bár olyan pici neki, hogy azon is csak nevetett.
2011. aug. 5. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
:) Hát sajnos más ötletem nincs :( Én is próbálkoztam ezekkel: rákoppintottam a kis kezére, picit megszorítottam, de ezek nem használtak.
2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is meghúztam neki picit, hogy tudja milyen érzés, erre most meghúzza az enyémet, majd a sajátját, és vigyorog. :)
2011. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém harapott viccből. Ilyenkor mindig letettem az ölemből,és mondtam neki hogy aki harap nem lehet az ölemben. És ott hagytam kicsit, vagy csak felálltam mellőle. Nem kellett sok idő, és leszokott a harapdálásról.
2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálgatja a határokat! Ha nem kap figyelmet, akkor le fog szokni róla hamar! Ahogy az előző is írta, hagyd ott ne is nagyon mondj neki semmit, csak hogy nem szabad. Ha azt látja, hogy ezzel valami számára érdekes/vicces reakciót vált ki, akkor emiatt fogja csinálni. Valaki írta, hogy "visszahúzta" a gyerkőc haját, most meg meghúzza a kicsi az anyjáét aztán a sajátját, majd nevet rajta, mert jó mókának tűnik. Egyébként ez a szitu aranyos lehet:))
2011. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!