Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy gyerek egy nappal hamarabb kezd el gügyögni, mint az átlag a a mamák rögtön polihisztornak gondolják, és már teszik is ki a kérdést gyk-ra, hogy "nézzed má ez normális"?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Kevered a fogalmakat? Hogy jön ide a "polihisztor"? :)


Ha nem érdekelnek az ilyen jellegő kérdések, ne nézd meg őket, egyszerű. Az anyai büszkeség természetes, ne zavarjon.

2011. aug. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol egyet értek veled. Tényleg idegesítő a sok álkérdés, a "Babám 7 hónaposan felült, ez normális?", meg hasonló dolgok.

Oké, anyai büszkeség, de szerintem egy kulturált ember tudja, hogy az ilyesmi kit érdekel. Egyáltalán nem baj, ha megy a körtelefon a nagyszülőknek, sőt, aki nem bírja megállni, hogy itt is közölje, teheti olyan módon, hogy az szimpatikus legyen. Ha azt írja, hogy "Jaj, lányok, olyan büszke vagyok a babámra, mert 7 hónapos, és ma felült, olyan aranyos volt" - abban nincsen semmi idegesítő. De ez az álnaivság, hogy normális-e, hogy a gyereke ezt meg azt csinálja (amiben persze benne van, hogy szerinte a baba rendkívül gyorsan fejlődik, ami az esetek nagy részében nem is igaz), hát...

2011. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
erre van a frappáns mondés"anyuka,most panaszkodni tetszik,vagy dicsekedni?" :)
2011. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak dicsekvés. Mármint, hogy kiírják ide kérdésként, hogy ez normális-e? Én személy szerint figyelmen kívül hagyom az ilyen kérdéseket, és nem is írok ki ilyen jellegűeket :D
2011. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!