Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok adni a tejpépet...

Szoktátok adni a tejpépet vacsira is, vagy inkább uzsonnára?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, és másfél hete 2 szer kelünk enni éjszaka, pedig újszülött korától csak egyszer kelt(hajnal 3-4 körül) vagy annyiszor se.:(Anyum szerint azért mert már a tápszertől nem lakik elég jól estére, táplálóbb kéne neki.Vettem is tejpépet, ha szeretni fogja, szerintetek inkább próbáljak meg neki azt adni valami gyümivel vacsira?Vagy ez inkább ilyen uzsonna szerű?
2011. aug. 6. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én fűrcsi előtt kicsivel adnám,és fekvés előtt közvetlenül a tápszert.Egyébként közel nem biztos,hogy amiatt kel,hogy éhes,de ki kell próbálni.Adható a tejpép bármikor!!!!
2011. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én inkább uzsonnára adtam a pépet, egyszer fordult elő -úgy egy héten keresztül- hogy a vacsorája is az volt mert egyszerűen nem akarta meginni a tápszert. de aztán visszaállt minden. mennyi tápszert adsz neki vacsorára? és hány óra körül?
2011. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármikor adható, de azt vedd figyelembe, hogy a tejpépre gyakran szomjasak a babák! Nehogy aztán inni keljen fel többször éjjel!
2011. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mindig 7kor alszik el, egyszerűen képtelenség tovább húzni, mivel korán is kel ez végett és nap közben keveset alszik, hiába rakom le csak sír...Egyébként 210-240ml vízbe rakom a megfelelő adag tápszert...Tudom azért is lehet, mert korán fekszik le, de eddig is így feküdt, sőt volt hogy fél 7 kor már aludt és mégis bírta hajnal 3-4 ig..:(
2011. aug. 6. 08:29
 5/12 anonim ***** válasza:

1.vagyok!Az enyém is így feküdt,aztán már 5.20 kor kukorékolt

Aztán azt csináltam,hogy minden este kint voltunk az utcán,mindig egyre tovább és átállt a 8.30-as fekvésre.5 nap alatt.

2011. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Első, még egy kérdés!Ha közvetlen fürdés előtt adod, akkor utána megeszi lefekvés előtt a tápit is?Vagy nektek mennyi idő telik el a fürdés-fekvés között?Mert mi fürdünk, aztán vacsi és alvás...
2011. aug. 6. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok. nem biztos hogy azért ébred fel mert éhes. inkább szomjas szerintem, de persze ha már felébred akkor eszik is, ha adsz neki:)

szerintem próbáld meg azt, hogy megitatod 1-2* alvás közben, nálunk ez bevált.

2011. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
természetesen szokott inni , mikor felébred az az első hogy iszik, visszaadom a szájába a kis cumiját,be is csukja a szemét, de 5 perc, és fent van:(és sajnos csak úgy alszik vissza hogy megkapja a kajcsiját:(
2011. aug. 6. 11:13
 9/12 anonim ***** válasza:

arra gondoltam, hogyha azért ébred fel mert szomjas, akkor azt meg lehet előzni azzal hogy álmában itatod meg.

vagy próbáld meg azt, hogy magadra fekteted, lehet úgy visszaalszik evés nélkül.

2011. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszi a tippeket igazán!De sajnos ha felveszem, akkor álalában még jobban felébred, mert elkezd nézelődni...Ringató pózban, mióta megtanult felülni, nem marad meg, egyből vergődne fel:)Szoktam símogatni, h aludjon vissza, amíg simogatom addig csukva a szeme, de mihelyst magára hagyom, fent van:(Néha elkeseredek, hogy most már ez lesz:(
2011. aug. 6. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!