Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok adni 8 hónapos...

Mit szoktatok adni 8 hónapos babaátoknak uzsonnára és tízóraira?

Figyelt kérdés
tejpépen és gyümin kívül.Én ezeket szoktam, de szeretnék neki egy kis változatosságot belevinni.
2010. jún. 20. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoktam Neki adni Humana vagy Nestlé babajoghurtot vagy babapudingot illetve natúr joghurtot is (Danone) amibe gyümit teszek. Vagy gyümibe teszek babakekszet. Néha készítek házi tejberizst: főzök rizst, majd anyatejjel (de tápszerrel is lehet vagy rizstejjel) összeturmixolom és ebbe is teszek gyümölcsöt. Uzsira néha adok gesztenyét szintén valamilyen gyümivel.
2010. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A már említetteken kívül kenőmájas kenyér, Lidl-ben kapható From' Dor tömlős sajtkrémes kenyér (sokkal kevesebb sóval készül, mint a többi fajta, és nincs benne tartósítószer és hasonló mű izék), vagy Rio mare lazac- esetleg tonhalkrémes kenyér.
2010. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a sajtkrémbe szoktam keverni nagyon apróra feldarabolt csirkemell- vagy pulykamell sonkát.
2010. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcspépeket tízóraira és anyatejet uzsonnára. Ahogy elnézem a felsoroltakat, kissé el vagyunk maradva...
2010. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dejó nektek, hogy ilyen ennyi mindent tudtok adni 8 hósan a babának! Az enyém most 7 hós, de ahogy eddig haladtunk a hozzátáplálással biztos nem jutunk oda egy hónap múlva, hogy ennyi mindent tudjak adni neki. vagy egy idő után nem kell már annyira óvatoskodni a kajákkal?
2010. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok, azért annak ellenére, hogy mi viszonylag sokmindent eszünk mégis le vagyunk "maradva" mert a kisfiam minden "rendes" kaja után cicizik még. Nem bírja ki nélküle. A gesztenyét egyébként már az elején lehet enni és ha már ettetek tejpépet akkor babajoghurtot ki lehet próbálni, utána a babapudingot, utoljára pedig a natúr joghurtot. Magam részéről a sajtkrémet, de főleg a májast kicsit korainak tartom... De mindenki azt ad a babójának amit gondol. Ha pedig az étkezések nagy része még mindig anyatej az sem baj, sőt, örüljetek, hogy olyan szerencsések vagytok, hogy van tejetek, amúgy is ráérnek majd mást enni egy életen keresztül...
2010. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én írtam a sajtkrémet. Kisfiam 5 hónapos kora óta nem szopizik, ráadásul 10 kg, tehát neki már bőven nem elég a tápszer.... Mi ezért tartunk előrébb a hozzátáplálással.
2010. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!