Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre csak a fehér...

Keresztelőre csak a fehér ruha elfogadott? Miben illik vinni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Kisfiad vagy kislányod van? Igaz vannak úgynevezett keresztelő ruhák, nagyon szépek, de szerintem pénz kidobás. Nekem kisfiam van, találtam neki duriba, egy nagyon édes öltöny szettet (ing, mellény, naci). Barátnőm kislánya, nagyon édes ruhácskában volt, azt hiszem rózsaszín volt.
2011. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9 hós kislány, holnap lesz a keresztelő, már megvan a szép kis ruhácska és nem fehér.Csak mindenhol a fehéret látom és elbizonytalanodtam.
2011. aug. 6. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem baj ha nem fehér. Nem a ruhát fogják nézni:-)
2011. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nalunk annyit kert a pap, hogy legyen valami feher rajta amit elteszek emlekbe.

En egy gyonyoru hofeher ruhat vettem, mert belefert az erre szant keretbe :)

Olyan volt mint egy hercegno :)szerintem annyi a lenyeg, hogy alkalmi legyen, ne valami foltos agyonmosott rongy :)

2011. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni, mert temploma válogatja. Nekünk azt mondta a pap hogy elég, ha világos a ruha.


Lehet kapni olyan keresztelőruhát, amit felvehet máskor is, ha nem habosbabosat választotok. Egyébként a keresztelőn adtak nekünk (ez is templomfüggő) fehér ruhát amit ráterítettek, és azt lehetett elvinni emlékbe.

Kérdezzétek meg a templomotokat, mert mindenhol lehet más szokás!!!!!!!

2011. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam a keresztelőjén -mivel decemberben volt és elég hideg volt- a kék-sárga overálljában volt. de ha jó időben lett volna a keresztelő akkor sem adtam volna rá fehér ruhát. de nem azért mert nem szép vagy ilyesmi.
2011. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!