Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén utazunk a párommal...

Hétvégén utazunk a párommal és a csöppséggel anyosékhoz, vonattal, azt tudom hogy ha ic-vel meyünk kell helyjegy a picinek, de viszont szeretnénk a babakocsit vinni, azt hogy tudjuk szállítani, kell jegyet venni annak is, mivel nagyobb egy böröndnél?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell, de inkább kérdezd meg a MÁV ügyfélszolgálatot. Van, aki 3-4 bőrönddel utazik, mégsem vált külön jegyet.

(Bocsi, hogy itt kérdezem meg, de mennyi idős a babád? Az én kisfiam 4 hónapos és mi is utaznánk lassan látogatóba, szintén ic-vel, de nem tudom, hogy bele merjünk-e vágni.)

2009. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kerékpárra és kutyára kell külön fizetni!A tolószékért sem fizet senki +-t hiszen hozzá tartozik.A babakocsi meg a babádhoz!Én még nem fizettem soha érte!
2009. ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kislányunk most 3 hós, én a védőnővel beszéltem erről azt mondta ha megkapta már a 3hós védőoltást, és ugy érezzünk nem fogja megsinylenni az utazást akkor nyugodtan menjünk.
2009. ápr. 10. 07:45
 4/6 A kérdező kommentje:
ja 4 óra az ut, kicsit izgulok hogy nehogy a fél vonat töle zengjen, de lehet hogy végig csucsikálja az utat
2009. ápr. 10. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én inkább attól félek, hogy a sok csomaggal hogy fogunk felszállni. Mert ugyebár Pesten nem jöhet be rokon vagy ismerős, hogy segítsen a cipekedésnél és felszállásnál. Szerencsére Miskolcon (oda mennénk) még nem vezették be ezt a hülyeséget. És a vonaton hogy tervezitek, az öledben lesz?
2009. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na a felszállástól én is félek hogy lesz, de majd csak lesz valahogy. Hát azt hogy hol lesz még nem tudom, ha fent lesz akor valoszinüleg az ölembe ha alukálni fog és visszük a babakocsit akkor abba, de gondolkozom a mozeskosaron...??,? még nem tudom
2009. ápr. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!