Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás a Milumil Ar Optimától?

Hasfájás a Milumil Ar Optimától?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiúnk és szinte kezdetektől fogva Beba Sensitive Ha-t evett.Mivel elég sokat bukott pár napja áttértünk a Milumil Ar Optimára.A bukáson segített viszont azt vettem észre,hogy egész nap nyűgös lett és estefelé borzasztó hajfájás gyötörte.Szerintem a tápszer okozza ezért nem merem neki adni többet.Mi a véleményetek?
2011. aug. 6. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy attól fájna a haja.
2011. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószinűnek tartom hogy attól irassatok másikat ha lehet:) mielőtt valaki rád förmedne javítsd ki a hajfájást hasfájásra:)minden jót
2011. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de hogy érted, hogy hajfájás gyötörte? Nem inkább hasfájás?

2011. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen hasfájást akartam írni,bocsi.-)
2011. aug. 6. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
második vagyok,biztos nem direkt írtaígy egy aggodó anyánál ez elöfordul és nem kell megkövezni
2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem is attól fáj. A Beba Ha volt, a Milumil meg tejalapú. Az én fiam is itta, fájt is tőle a hasa úgyhogy most a Peptit eszi mert tejallergia gyanús. :(((
2011. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én kislányomnak is fájt tőle a hasa..nem is akárhogyan...amúgy hasfájós,előtte a milumil komfortot ette+édeskömény tea..de sokat bukott..ezért kezdtük el az AR optimát,de borzalom volt,minden etetés után ordított..ez ment egy napig..Most visszatértünk a komfortra..édeskömény tea nélkül(észre vettem,hogy inkább árt mint használ)aztán kiderül...

Nektek milyen tápi vált be??gondolom a te babád is pocifájós??

2011. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sós Vivien válasza:
Nekem 3hónapos a kisfiam és a milupa szenzitívet adtam neki eddig vagy 5napja adom neki a milumil optimát azóta nem bírok vele főleg este csak sír nem alszik
2020. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!