Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este valamitől annyira...

Tegnap este valamitől annyira sírt a 4 hónapos kislányom, hogy már hányt. Öklendezett, fuldoklott, nagyon megijedtünk! Volt már nektek ilyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk nemrég kapott oltást (pneumococcus második adagja), akkoriban nagyon sírt minden este, adtam neki láz és fájdalomcsillapító szirupot, amit irtózatos ordítás közepette sikerült neki beadnom (sajnos kúp nem volt itthon), végül félre nyelte, köhögött, fuldoklott, a szemei kipirosodtak és csak sírt. Mi is nagyon megijedtünk. Aztán egyszer csak elaludt és reggelig fel sem kelt. Ez 2 - 3 napig volt így. De a kérdésedből ítélve nektek csak "egyszerűen" sírt, nem volt szuri és nem is adtatok neki semmit.
2009. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt szuri, minden úgy történt mint minden nap. Fürdés után, kis kanállal beadtam neki a Vigantolt, utána etetni akartam, de elkezdett üvölteni. És meg sem állt fél óráig. Lehet hogy félrenyelte a Tejes Vigantol cseppet? Remélem csak ez lehetett, ma már semmi baja.
2009. ápr. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!