Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is öklendezett,...

Más baba is öklendezett, köhögött az elsö darabos ételnél?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hós a babám,ma adtam elöször neki olyan fözit,aminek egy kis részét villával törtem össze,a többi turmixolva volt,tehát nem sok darab volt benne,mégis öklendezett,alig evett belöle. Másnak is volt ilyen reakció? És mit csináljak igy? Próbáljam majd késöbb 1-2 hét múlva,vagy adjak neki mostmár minden nap darabosat?
2010. márc. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hajjaj, sőt, 10 hós de még mindig öklendezik ha nem jól van megcsinálva az étele.


A védőnő azt mondta,hogy arra figyeljek,hogy a babák vagy darabosat esznek, vagy pépeset, de együtt a kettőt nem jó.

Ugyanis ha egyébként pépes ételben vannak darabok,akkor nem arra számít és azért öklendezik.

Hátha ez nálatok beválik,mert nálunk nem ez a baj,egyszerűen csak van amitől öklendezik van amitől meg nem.

2010. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém 15 hónapos, de még mindig öklendezik, ha a főzelékben darabok vannak. Más, ha szendvicset eszik, akkor nincs baj. De ha én etetem kanállal, az legyen teljesen simára turmixolt.

Próbáld később, ne csinálj belőle nagy ügyet.

2010. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,az én lányom is szokott öklendezni.
2010. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hós és nagyon sokszor előfordul(ha nem ízlik neki vagy darabos)én ilyenkor nem erőltetem neki mert később nem fogja így megenni.
2010. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!