Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám a répát nem emészte...

Ha a babám a répát nem emésztette meg, akkor a krumplit sem fogja? Akkor mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Hozzátáplálás: evett almát, barackot, sütőtököt, répát.


Kétszer adtam répát, elsőnek pépesítettem, de másodszor sokkal de sokkal pépesebb lett.

Ezt adtam tegnapelőtt, és tegnap (pépesebb)

Tegnap nem volt zzéklete, ma reggel volt és volt benne répadarab. Ez most az első répaevésből lehetett?

Ma alma-barack pürét kapott.


(az első répánál az lehetett a baj, hogy kis adagot csináltam és a gép lehet nem tudta jól feldolgozni, mert tegnap dupla adagot készítettem és az lett olyan igazi pépes)


Akkor most mivel próbálkozzak még?


5,5 hós a babám, anyatejes csak, kell a hozzátáplálás.


2011. aug. 7. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatod neki nyugodtan, természetes hogy visszajön a székletben. Emiatt ne aggódj. Viszont ha megeszi a darabosat is akkor ne pépesíts, mert úgy sokkal később fog megtanulni rágni. Az nem baj, ha foga nincs, megoldja.
2011. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki tovább, majd meg fogja emészteni, de az nem mindig azonnal megy. Teljesen természetes, hogy vissza visszaköszön a kaja a székletben. A fiam 2 éves, de még most is van olyan étel, ami felismerhető a wc-ben:)
2011. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a répa mindenkinél visszaköszön a pelusban. :) Emiatt ne aggódj.
2011. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
48%

Én akkor várnék még ezzel egy kicsit, elvégre nem verseny... Próbáld ki a krumplit, majd meglátod, azt bírja-e.

Mit jelent, hogy kell a hozzátápi?

2011. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Kell a hozzátáplálás, mert már nem hízik a tejemtől.

2011. aug. 8. 21:37
 6/6 xStefix ***** válasza:
Több oka van annak, miért nem hízik már annyira, de mindegyik természetes jelenség, csak biztosan nem mondták neked a tanácsadóban... :S
2011. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!