Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos koraszülött baba...

5 hónapos koraszülött baba (korr.3 hónap) elképzelhető, hogy már fogzás tüneteit mutatja?

Figyelt kérdés
Nappal nyűgös, alig akar szopizni (5 perc után keservesen sír), nagyon nyálzik, rágja az öklét és folyik az orra. Én nagyon korainak tartom, de nem tudok másra gondolni.
2011. aug. 7. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is korainak tartom. Az ínye meg van már vastagodva, duzzadva? Mielőtt kibújik a foguk, egész vastag lesz az ínyük, mint kb. a mienk, ahhoz hasonlóan, nem olyan kis peremszerű.
2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 28 hétre született, 5 hós kora óta ugyanezeket a tüneteket produkálja, mint a tiéd. Szerdán lesz 7 hónapos, korrigáltan 4, de fognak még nyoma sincs, szóval nem tudom...A doktornő szerint ez a korukra jellemző, hogy nyálzanak. De hogy mitől?
2011. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fogzás. Sőt, vannak babák, akik úgy születnek, hogy már 1-2 foguk van. :)
2011. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!