Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tőletek is folyton megkérdezik...

Tőletek is folyton megkérdezik: kisfiú v kislány?

Figyelt kérdés
Gyönyörű szép, igazi csajos kislányom van, 4 hónapos. Többször előfordul h sétálunk a rózsaszín babakocsinkkal, csajos ruciban, fülébe a fülbevaló, és mindezek ellenére felteszik ezt a kérdést! Megőrülők tőle! Legszívesebben mondanám hogy "nyisd már ki a szemed! nem látod!?" Ti jártatok már hasonlóképpen?
2011. aug. 7. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam már 3 éves, de amíg kisebb volt rendszeresen beleszaladtunk ilyesmibe.

Nyakig kékben, igazi kisfiús fiú, rengeteg hajjal és simán lekislányozták.

Engem nem zavart, de néha én is visszakérdeztem volna, hogy nem látnak-e szemüktől????:)

Igazi kis pasim van.:)

2011. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk, a fiammal.Igaz, nem kék volt a babakocsi, igaz volt hogy zöld ruha volt rajta, de sokan mondták, hogy "de aranyos kislány!" Mi meg kórusban mondtuk apával, hogy "kisfiú" :DD
2011. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

az hagyján nálunk téli volt a lányom mikor megszületett és volt egy sapija amire az volt írva hogy: lány.

akkor is megkérdezték.

2011. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pfff! Borzasztó! Én már a falramászok ettől! :)
2011. aug. 7. 14:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tudnak mit kérdezni :D Én egyetlen egyszer kérdeztem rá más babájára, hogy milyen nemű, de csak azért, mert olyan hülye nevet adtak szerencsétlen gyereknek, amiből nem lehetett megállapítani, hogy fiú vagy lány.
2011. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tőlem azt szokták általában kérdezni, hogy "kisfiú, ugye?":)
2011. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok a lányom 2 hónapos mindig rózsaszín narancssárga rucikba van amik tök csajosak és fülbevalója is van de mégis megkérdezik hogy kidfiu vagy kislány egyszer begurultam és azt mondtam hogy nem tudom az apja pelenkázza a nő felháborodva elsunnyogott de gondolom utána rájött ha rózsaszín van rajta akkor nem lehet fiu
2011. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mintha én kérdezném ezt, bár én már kezdem megszokni. :D

Nekünk 3,5 hónapos kislányunk van, ő is mindig szinte rózsaszín ruhában van, sötét lila a babakocsi, bár mostanában hordozóban visszük, eredetileg élénk rózsaszín kenguru volt, a mostani sötét barna.

Már a kezdetektől ez volt, rózsaszín takaró, tök lányos cuccok, és vagy megkérdezték, hogy fiú, vagy lány, vagy konkrétan mint amit fentebb írt valaki, hogy "Kisfiú?" Mi is a falra mászunk ettől. Beszélgetési alap persze, de miért nem azt kérdezik, mi a neve? Abból egyértelműbb a neme is. :)

2011. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kisfiamra nagyon sokáig mondták, hogy de szép kislány. Idén már nem, mert lenyírtuk tüsisre a haját.

Kislányom 3 hónapos, csajos ruhákban, kisszoknyában is többször megkérdezték, hogy kisfiú vagy kislány. De azt is bírom, amikor megkérdezik a nevét, és amikor megmondom, akkor pedig rávágják, hogy azt hittem kislány.

2011. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 16hónapos.Mikor pici volt tőlünk is mindig megkérdezték,pedig általában rózsaszínbe szoktam öltöztetni.Sokszor már én is a falra másztam mikor megkérdezték,én olyankor visszaszoktam válaszolni hogy rózsaszínben van.De előfordul még most is hogy megkérdezik,pedig gyönyörű göndör haja van,fülbevaló a fülébe.
2011. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!